Sport to zdrowie jak również satysfakcja - wybierz najlepszy sprzęt

Kijki trekkingowe, tworzą znaczący detal jakiejkolwiek wyprawy górskiej. Dzięki nim można wesprzeć górne części sylwetki w trakcie górskiej włóczęgi. Jest to szczególnie istotne, gdy wnosimy ciężki plecak, wyruszamy w odległą trasę czy też mamy problemy z kręgosłupem. Każdy zaprawiony w górskich spacerach, musi pomyśleć nabycie stosownej jakości kijków trekkingowych.


kije Black Diamond: http://www.skalnik.pl/sprzet-turystyczny-sprzet-kije-trekkingowe-black-diamond_3,77,414.html
W przedmiocie kijków Black diamond, nie chodzi jedynie o ulżenie kręgosłupowi i nogom, lecz także o bezpieczeństwo, które dostarcza porządna para kijków. Przechadzka po górach okaże się bardziej atrakcyjna i mniej trudząca z wykorzystaniem kijków Black Diamond. Są to normalne kijki trekkingowe złożone z trzech kawałków wyprodukowane ze stopu aluminium. Spisują się idealnie zarówno letnią porą, jak i zimą.

Wiedzieć tylko trzeba o wymianie talerzyków zgodnie z obecną porą roku. Kijki są niezwykle delikatne i dobrze leżą w dłoni. Rękojeść kijka jest stworzona z gumy, która przynosi wygodę dłoniom. Nabycie tych kijków na pewno okaże się właściwą decyzją. Luksus i bezpieczeństwo chodzenia po górskich ścieżkach, razem z kijkami Black Diamond jest niewspółmierny. Biegającym na pewno przyda się zegarek GPS do biegania firmy Garmin. Narzędzie gruntownie śledzi przebiegnięty dystans, osiąganą szybkość i liczbę spalonych kalorii, pozwalając nadzorować wykonania swoich celów. To zegarek, który cechuje się olbrzymią naturalnością eksploatacji. W trakcie biegu zegarek firmy Garmin (zamów na stronie: http://skalnik.pl/elektronika-i-ksiegarnia-elektronika-zegarki-garmin_3,172,367.html) wyświetla wszystkie dane odbytego dystansu i zdobytej szybkości. Żeby umożliwić motywację, sprzęt powiadamia o osiągnięciu własnego rekordu, np. najszybszy odcinek bądź najdłuższy bieg. Jest ewentualność wyświetlenia przeciętnego tempa względnie prędkości. Ażeby nie przemarznąć w trakcie praktykowania turystyki, potrzebny bywa polar (wybór produktów). Jest to bluza z surowca nowej generacji zaprojektowany z koncepcją o wytwórczości odzieży o niespotykanych właściwościach cieplnych i biofizycznych. Polar ma dodatkowo istotną właściwość odprowadzania potu od ciała, co jest zasadnicze w minusowych temperaturach, bo pot mógłby ziębić ciało.
14-08-26 15:37:53
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.