Gdzie wyjechać na wakacje?

Lato to czas podróży i wypoczynku. Sporo ludzi co roku ma dylemat, gdzie udać się na zasłużony urlop. Wybierając wyjazd nad morze na pewno będziemy mieć możliwość spędzenia czasu wolnego wylegując się na plaży i wsłuchując się w dźwięk morza.


Wiele osoļ jednak lubi spokój, a tego może nie uświadczyć nad polskim morzem. Ogromna ilość ludzi, często ze zwierzętami, do tego masa krzyczących maluchów sprawiają, że pobyt nad morzem może się okazać koszmarem i być bardziej męką zamiast wymarzonym wypoczynkiem. Oczywiście znajdziemy tam dużo miejsc mniej zaludnionych, jednak na plaży zawsze musimy liczyć z faktem, że ktoś będzie zakłócał nasz spokój. Nieco inaczej jest w przypadku, gdy postanowimy ruszyć się w wakacje w góry. Tutaj oczywiście też znajdziemy przepełnione miejsca, gdzie napotkamy na bardzo dużą ilość ludzi, ale nie tak trudno będzie nam wybrać również słabiej odwiedzane regiony. Przykładowo regionem, który bez wątpienia nie jest tak uczęszczany jak Zakopane są Karkonosze.
Pokój hotelowy
Dodane przez: Ann
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
W Karkonoszach mamy niezwykle bogatą bazę noclegową. Liczne hotele oferują również dodatkowe atrakcje takie jak masaże, pływalnie, siłownie. Hotele Karkonosze są od wielu lat mocną konkurencją dla Tatr i chociaż Karkonosze nie są tak wysokie, to posiadają bardzo dużo tras pieszych, którymi będziemy mogli przejść całe pasmo w kilka dni. Przykładem Za przykład świetnego miasta, z którego warto wyruszyć na wycieczkę może być Szklarska Poręba. Hotele w Szklarskiej Porębie są bardzo dobrze przystosowane do tego, żeby gościć tutaj nieco dłużej, a ponadto jest tutaj wiele pensjonatów i schronisk dla osób chcących potraktować wakacje nieco bardziej aktywnie.

Redakcja http://bossanova.pl/
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.