Podróże tylko dla żądnych przygód

Niektórzy nie mają z tym problemu. Idą do biura podróży, przeglądają katalog, rozmawiają z pracownikiem takiego punktu obsługi klienta, dowiadują się o all inclusive i inne udogodnienia, a następnie wyjeżdżają do ciepłych krajów. Co innego niespokojne duchy, ci, którym nie odpowiada przygotowana dla nich wycieczka.
wyprawy turystyczne
Dodane przez: Scrubhiker (USCdyer)
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Tacy ludzie chcieliby odkrywać nieznane zakątki podążyć przed siebie, jak koty, nie oglądać się na wycieczkę grupową i wspólne posiłki. Chcieliby spać pod namiotem, może w samochodzie, na dziko, czasami w jakimś hotelu, bez wcześniejszego planu byleby była przygoda.

Takich ludzi nie interesuje wynajem kosztownych noclegów w hotelu, w które wliczone jest jakiś przesadnie wysoki podatek od wynajmu i inne dodatkowe koszty (więcej przeczytasz tu). Oni muszą czuć się wolni, nieskrępowani takimi przeszkodami. A możliwości mają sporo, wszystko jednak zależy, jakim potencjałem, temperamentem – i co najważniejsze – jaką odwagą dysponuje ów turysta.

Inni czytali też

Wszystko dla zdrowia

plaża Jastarnia
Dodane przez: mariaaantonina
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Niektórzy kochają spędzać wolny urlop nad morzem, inni w górach. Na pewno jest to złączone z stylem odpoczynku jaką lubi dana osoba, czy uwielbia ona leżeć na plaży oraz się opalać, czy może woli wspinać się na górskie szlaki. Na szczęście bez względu na to, którą styl odpoczynku bierzemy, nie musimy się nigdzie przenosić za granice naszego państwa, bo posiadamy niezastąpiony dostęp na równi do morza, jak i do gór.


Mapa i kompas
Dodane przez: hisks
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu
Ci, co się nie boją wyzwań udadzą się w wyprawę dookoła świata na rowerze… No dobra, nawet nie dookoła świata, lecz na przykład znajdą jakąś arcyciekawą trasę w Europie. Można się też udać w taką wycieczkę po naszym kraju, dajmy na to, z północy na południe lub na odwrót. Niewątpliwie, chęci to nie wszystko. Trzeba to jednak dobrze zorganizować, a dodatkowo lubić taki sposób podróżowania – ponieważ jazda na rowerze to piękne widoki, ale też ciężka harówa. Dla ludzi jednak, którzy nie garną się do konwencjonalnych wycieczek, takie coś wydaje się wymarzone. Obecnie po świecie na rowerach przemieszczają się nasi krajanie, niektórzy z nich są już na szlaku bardzo długo. Postanowili, że objadą cały glob i realizują tę pasję z wytrwałością i niesamowitym zapałem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.