Steppery Kettler, Orbitreki Kettler / W jaki sposób skutecznie odzyskałam sylwetkę po porodzie?

Przez chyba całe swoje życie byłam chudą osobą - jednakże po zajściu w ciążę najzwyczajniej to się niestety zmieniło. Zdaję sobie sprawę, że ciąża ma swoje prawa, zmienia sylwetkę, lecz myślałam, iż po rozwiązaniu wreszcie powrócę do wcześniejszej sylwetki. Jednak niestety tak nie było. Początkowo bagatelizowałam temat, a poza tym miałam ważniejsze sprawy do wykonania - wszyscy wiedzą, że wychowanie niemowlaka to dużo roboty. Dobra, lecz musiałam w jakiś sposób działać, nie mogłam udawać, że nie ma tematu
.
orbitreki dla młodych mam
Dodane przez: Twentyfour Students
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Kolega z pracy zalecił mi bieganie oraz basen. Fajnie - jednakże naprawdę trudno byłoby mi kilka razy w tygodniu wyjść na relatywnie długi czas z domu. W moim przypadku dojście na pływalnię to kwestia godziny. Jednak tak czy siak poszukiwałam alternatyw, przecież nie mogłam zaakceptować własnego stanu! No i pewnego dnia gdzieś usłyszałam o orbitrekach - oczywiście wcześniej miałam pojęcia, że orbitreki Kettler są efektywne, jeśli tylko się postaramy. Jednakże nie myślałam, iż w moim przypadku jest to tak naprawdę wskazane. Myliłam się - z pewnością orbitreki bardzo mi pomagają (dowiedz się o alternatywach)!

Każdego dnia ćwiczę na własnym orbitreku - w pokoju maluszka. Sądzę, iż ćwiczenia domowe to dla takich matek jak właśnie ja doskonała możliwość (odkryj więcej). Zwłaszcza, że aby móc się napocić, nie muszę tracić cennego czasu, którego w zasadzie nie posiadam. Można powiedzieć, iż orbitreki i steppery Kettler - bardzo dobry producent, spowodowały, że nie tylko ładniej wyglądam. Większa aktywność sportowa spowodowała, iż nareszcie mam możliwość cieszyć się życiem doczesnym. Za duża waga spowodowała, że znacznie pogorszyło mi się samopoczucie.


Inni czytali też

Kupowanie sportowych akcesoriów

beMeister,  zestaw akcesoriów wspomagający trening piłkarzy
Dodane przez: beMeister
Treści źródłowe: IMPIRE
W dzisiejszych czasach, kiedy pracowanie coraz częściej polega na obsługiwaniu komputerów i urządzeń, wielu ludziom pożyteczny okazuje się dodatkowy wysiłek fizyczny. Sport to zdrowie, ale trudno uprawiać go dziś bez posiadania odpowiedniego zestawu akcesoriów oraz obuwia idealnego także dla wyczynowych sportowców, jak i dla miłośników biegania oraz ekstremalnych sportów. Najbezpieczniej takie decyzje podejmować mądrze, aby zakupić najwytrzymalsze buty sportowe. Aby trafnie dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z firmami produkującymi tylko obuwie dobrej jakości i zaufać jedynie najlepszym sklepom z obuwiem sportowym.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.