Tatuaże które można zmyć - ozdoba ciała czasowa i prosta do usunięcia

Wiele ludzi chociaż raz w życiu marzyło o zafundowaniu sobie tatuażu. Zwykle były to pomysły okresu młodzieńczego, pojawiające się pod naciskiem towarzystwa, albo chęć zrobienia czegoś innego, by złamać rutynę codzienności w życiu dojrzałym. Zwykle chęci skupiały się jedynie na wymyślaniu w głowie wzoru, który ewentualnie mógł się pojawić na skórze. Nie dochodziło do poszukiwania renomowanego studia tatuażu lub przeglądu cen, nie mówiąc w ogóle o wizycie w celu omówienia sposobów tatuowania i wyboru wzoru.


Zmywalny tatuaż
Dodane przez: Gord Webster
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
To zapewne dlatego, że tatuaż miałby być na skórze już na zawsze. A przecież wiadomo, że gust może się zmienić. Mogłoby się tak stać, że za jakiś czas wybrany tatuaż z jakichś powodów będzie już nieaktualny, bądź zwyczajnie przestanie się podobać. Ogólnie wiadomo także, że w pewnych okolicznościach tatuaż nie jest pożądany albo bywa źle odebrany. A jak dołożyć jeszcze fakt, iż w pewnym wieku na usianym zmarszczkami ciele nawet najpiękniejszy wzór nie prezentuje się już zbyt uroczo, to oczywistym się staje, że ryzyko może być dość duże. Ale jest wyjście z tej sytuacji. Od pewnego czasu znacznie bardziej popularne stają się tatuaże zmywalne (http://www.nomar.com.pl/oferta/kalkomania). Te ostatnie odróżniają się od tatuażu permanentnego głównie trwałością.

Zmywalny tatuaż
Dodane przez: Esperluette
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Jak właśnie nazwa wskazuje, zmywalne tatuaże są dekoracją chwilową i zazwyczaj raczej łatwą do zmycia. Ich popularność bierze się stąd, że w porównaniu do permanentnego tatuażu, tatuaże zmywalne dają możliwość dopasowania ich do sytuacji oraz humoru. Są dużo tańsze, łatwo dostępne oraz proste w nanoszeniu. Dodatkowo przeważnie można to zrobić samodzielnie, w związku z czym pozbywa się konieczności wyszukania salonu tatuażu a później umawiania terminów. Bardzo ważnym czynnikiem jest brak możliwości zakażenia chorobami podczas tatuowania oraz niskie ryzyko wystąpienia powikłań po nałożeniu tatuażu tymczasowego. Czasami zdarzy się, że wystąpi uczulenie, jednak obecnie tatuaże tymczasowe są robione przy użyciu nietoksycznych barwników zatem sytuacje podrażnienia skóry występują bardzo rzadko. Tatuaże tymczasowe popularne są jako dodatek do gazet i drobnych przekąsek, można je również nabyć w sklepach z ozdobami do ciała.
14-05-27 13:50:52
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.