Dobra miejscówka noclegowa to podstawa

Giemzów to urokliwa część Łodzi- najrzadziej zaludniona, to tak swoją drogą. Jednakże nieco niemiejski charakter owej dzielnicy błyskawicznie się zmienia. Zapewne dużo osób mogło usłyszeć o chociażby takiej inwestycji budowlanej jak Giemzów - rzekomo to osiedle zamieszkują tylko tzw. lemingi, lecz to nieco zbyt krzywdzące spojrzenie.
sypialnia
Dodane przez: Engyles
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Jeśli ktoś w takim razie chciałby mieszkać w Łodzi, lecz jakby nie patrzeć nie interesują go wielkie wysokościowce, generalnie chce zamieszkać na uboczu, bez większego cienia wątpliwości musi na poważnie pomyśleć czy kupno fajnej nieruchomości położonej na obszarze Giemzowa nie jest może jedną z najsensowniejszych dotychczasowych decyzji.

wilanow
Dodane przez: T. S. Smith
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Jednakowoż skupmy się głównie na krótkim pobycie na Giemzowie - a więc turystów, którzy poszukują idealnej przystani do zwiedzania całej Łodzi bardzo serdecznie uprasza się, aby najzwyczajniej rozejrzeli się po tych hotelikach. Co prawda nie jest ich dużo, to przecież mała, stojąca na uboczu dzielnica, ale i tak o fajny hotel względnie korzystny pod względem cenowym, wcale nie jest tak ciężko jak o choćby błyskawiczny przejazd przez Łódź w godzinach największego szczytu...

Inni czytali też

Sporty wodne i zimowe - co może ci się przydać?

wakeboard
Dodane przez: www.GlynLowe.com
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Tak samo jak narty wodne, identycznie i wakeboard polega na utrzymywaniu się na powierzchni wody na desce wakeboardingowej. W tym przypadku tymczasem deska jest jedna, całkowicie jak przy snowboardingu. Zależnie od umiejętności pływaka (wakeboarder'a) sport ten może być niezwykle efektowny. Do ciągnięcia wakeboardera zastosować można łódź motorową lub wyciąg. W naszym kraju jest już parę doskonale działających ośrodków wodnych mających na wyposażeniu wyciąg do wakeboardingu.


Dlaczego właśnie Giemzów jest fantastyczną bazą wypadową? Cóż, Łódź to wielka metropolia, zatem zwłaszcza przyjezdni z małych miast mają święte prawo czuć jakiś malutki dyskomfort. Na szczęście rzeczywistość jest taka, że można zwiedzać w trakcie całego dnia miejscowość czy robić w niej interesy, a na wieczór jechać na bardzo fajny, spokojny Giemzów. W sumie to nieco mogło zabrzmieć jakby na terenie tej miejscowości turyści mogli trafić wyłącznie na spokój, i nic poza tym. Jednakże w taki sposób w żadnym wypadku nie można patrzeć na tę dzielnicę. Przecież w tej części znajdują się fajne parki albo pałacyki. Nie ma zbyt wielu lepszych miejsc do spacerowania, niż Giemzów. Zatem: porozglądajmy się za hotelem w Giemzowie i bez niepotrzebnego czekania nareszcie zauważmy niepowtarzalne atuty jednej z mniejszych Łódzkich dzielnic.
14-07-08 10:55:36
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.