In vitro jest coraz powszechniejsza

Kobiety w Polsce rodzą relatywnie niewiele dzieci - a to niekorzystne dla choćby polskiej ekonomii. Przecież ktoś musi pracować na emerytów. Jedną z najbardziej znaczących przyczyn owego stanu rzeczy jest niewątpliwie coraz bardziej powszechna wśród Polaków bezpłodność. Naturalnie kłopoty z płodnością nie są wyłącznie polską specyfiką, ale skupmy się na akurat polskim podwórku.


bank genów
Dodane przez: CIAT
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Co w takim razie radzić parom, które od dawna rozmyślają o zwiększeniu ludności Polski, jednak nie mogą tego zrobić? Cóż, niemal zawsze idzie trafić na sensowne wyjście. W końcu bezpłodność jak najbardziej można efektywnie pokonać. Lekko raczej nie będzie, lecz zasadniczo jest tak, że warto walczyć o dziecko. Dziecko sprawia, iż wreszcie będziemy lepiej się czuli - tak jakby naszym celem musi być powiększanie populacji świata, choć przymusu nie ma. No dobrze: czyli co poradzić tej parze, która niby nieustannie próbuje, ale w dalszym ciągu bez pożądanego efektu? Najważniejsze jest odpowiednie rozumowanie, czyli trzeba szczerze wierzyć w odniesienie sukcesu. A poza tym, prawidłowa dieta oraz sporo aktywności sportowej również odgrywają ogromną rolę.
Ciąża
Dodane przez: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Jednakowoż należy również spróbować sięgnąć po nieco nowocześniejsze metody - szczególnie skuteczne jest zapładnianie metodą in vitro (czytaj tu). Wielce kontrowersyjna metoda, ale jeżeli ktoś z nas naprawdę pragnie powiększyć familię bądź co bądź nie powinien zwracać uwagi na komentarze środowisk konserwatywnych, które nie w każdym przypadku są wyrocznią. Przecież dzieci są najważniejsze, cała reszta to sprawa drugorzędna.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.