Bo o to chodzi, aby strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika

Mundial 2014. Ten dzień na zawsze wpisze się w pamięć kibiców piłki nożnej. 8 lipca, reprezentacja Niemiec w 18 minut „zapakowała” Brazylijczykom 5 goli. Julio Cezar zdążył wyjąć piłkę z bramki 4 razy w ciągu 6 minut... Wreszcie po ciężkich 90 minutach skończyła się gehenna Brazylii. Czy staną na pudle? Różne głosy się pojawiają, ale w piłce wszystko się może zdarzyć... I właśnie to jest w niej najbardziej emocjonujące. Z racji tego, że na boisku nie ujrzymy nigdy tych samych, powtarzających się akcji – każde wyjście drużyny na murawę to dla nas wielka niewiadoma i w pewnym sensie bardzo ciekawy spektakl.


korki adidas
Dodane przez: Sascha Erni, .rb
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Poza tym, piłka nożna to w naszym kraju bezustannie sport narodowy. Polscy fani piłki nożnej w krótkim czasie wybaczają naszej reprezentacji ich potknięcia, dalej wiernie kibicując swej drużynie. A w międzyczasie nie próżnują i zdarza się, że sami wbiegają na boiska. Wiejskie, miejskie i Orliki. Ponieważ piłka nożna to nie tylko zdobywane gole, lecz zdrowa rywalizacja.Klimat panujący we wspomnianych klubach miejskich a także na wsiach służy wypadom i integracji między mieszkańcami. Aby zacząć grać, nie nie jest konieczne posiadanie sporych nakładów finansowych na wyposażenie czy też szkolenia. Wystarczą dobre buty i pasja do piłki. A buty są sprawą priorytetową, i to nie tylko z uwagi na wygodę, ochronę i bezpieczeństwo stóp. Rodzaj butów, ich kształt oraz materiał z którego powstały ma fundamentalne znaczenie dla jakości naszej gry. właściwie dostosowane do stopy obuwie ułatwi poruszanie się na boisku w konsekwencji czego polepszy precyzję podań i uderzeń. Buty muszą więc spełniać podstawowy warunek, być ponad wszystko wygodne.

buty adidas
Dodane przez: Sunil Soundarapandian
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Sukces reprezentacji Niemiec? Oczywiście, długie godziny treningów i http://www.r-gol.com/buty-pilkarskie/buty-pilkarskie-dla-doroslych/korki-lanki-na-trawe/korki-lanki-adidas.html, które przyczyniły się do ich zwycięstwa. Jeżeli więc zależy nam na podobnych sukcesach, warto zainteresować się „brazylijską kolekcją”. Adidas przedstawił niedawno kolekcję Samba Copa Mundial – unikalną stylizację butów z kipiącej kolorami linii Samba, inspirowaną gorącą Brazylią. Została ona połączona z kultową serią Copa Mundial – najlepiej sprzedającymi się butami piłkarskimi w historii. Zaprojektowane w 1982 roku, cały czas cieszą się opinią najczęściej kupowanych butów piłkarskich, zaś od daty premiery sprzedało się ponad 10 milionów par.
14-07-21 12:30:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.