Kiedy iść do logopedy

Czy też odnosisz przekonanie, iż wielu naszych polityków powinno odbyć przynajmniej parę wizyt u logopedy? Ich dykcja, seplenienie, bełkot, rozmyte mówienie, wtrącenia, mlaskanie to najlepszy dowód, że część klasy politycznej to nie jest istotnie najwyższa klasa, jeśli idzie o prezencję słowną. Co jeszcze denerwuje?
rankinglekarzy
brak znajomości choćby jednego języka obcego to bolączka zdecydowanej większości naszych polityków. Często taki wątek wraca przy okazji, wyborów do europarlamentu, gdy egzaminowani politycy, przyszli europosłowie umieją oznajmić w obcym języku co najwyżej, jak się nazywają, kim są i gdzie mieszkają. wszystkie te wypowiedzi okraszone swojskim wschodnim akcentem. Tymczasem, gracz polityczny i nieważne czy (rehafit.org/oferta/masaz-i-odnowa-biologiczna/) krajowy czy europejski (choć ten drugi koniecznie!) musi mówić po angielsku. Jako osoba oświecona, przedstawiciel wielu osób, które na niego postawiły musi odznaczać się tą dzisiaj, generalną znajomością (logopeda kraków).

nieistotne, czy >>> sprawdź serwis ulubieniec narodu pochodzi z północy czy z południa, z Wielkopolski czy Mazowsza, Krakowa a może z Gdańska – chamstwo ma ukryte w genach. nie wiadomo, czy wynika to z naszej chłopskiej obyczajowości czy może świat polityki tak mocno „psuje” każdego człowieka, lecz są politycy, którzy bez ceregieli biorą udział w zawodach, kto mocniej obrazi, kto bardziej przywali, kto stworzy nowatorski skrót myślowy na konkurenta politycznego.

Polityk, to powinno brzmieć dumnie. Niestety, tak nie jest i nie będzie tak długo jak wielu naszych polityków będzie, stwierdzając kolokwialnie, błaznować wariata. Co przez to rozumiemy? przedziwne działania, szyderstwo z powagi zajmowanego stanowiska, niemądre opinie (często z dziedziny, o jakich dany poseł nic nie wie). To są konsekwencje pajacowania, osobliwej dolegliwości człowieka owładniętego tępotą.

Inni czytali też

Problemy z dziąsłami

wybielacz
Dodane przez: Simple
Treści źródłowe: Simple
Kultura obecnie wymaga, żeby dbać nie tylko o proces rozwoju intelektu i mieć ogładę towarzyską. Bardzo istotnym też jest, aby zadbać o zdrowie. I to najlepiej to zrobić zanim się ono już zepsuje. Bardzo istotnym elementem naszego zdrowia, wyglądu i samopoczucia są zęby. Piękne, zdrowe i białe potrafią być bezspornie chlubą każdego. Wydawać by się mogło, że wobec ogólnej dostępności past do zębów, szczoteczek i płynów do płukania jamy ustnej, kłopoty z zębami nie są już tak nagminne.


I na sam koniec, szkoda gadać, lecz nasi politycy przy tych znanych niedorozwojach i nielicznych przymiotach błądzą w miejscu i tylko paru z nich promuje swój rozwój umysłowy. Reszta chyba twierdzi, że ma już jakąś ostateczną wiedzę, która uwalnia ich z rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
17-12-29 15:04:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.