Stopy też wymagają odpowiedniej pielęgnacji


Im mocniej będziemy dbali o swoje ciało, tym dłużej zachowa ono wspaniały oraz młody wygląd. Wszyscy o tym świetnie zaznaczymy, dlatego nabywamy dobre żele i balsamy, wpisujemy się na masaże. Dbamy o całe ciało, pamiętamy, że ręce są naszą wizytówką, a jednak latem bardzo często okazuje się, że zapomnieliśmy o prawidłowej pielęgnacji stóp, że ubierając sandałki nasze stopy, a zwłaszcza pięty nie prezentują się w taki sposób w jaki powinny.


Dodane przez: Materiały prasowe
Warto zainwestować w takie skarpetki

Zimą zakładamy ciężkie trapery, które często sprawią, że nasze stopy się pocą, do tego jeszcze dołączają różnego typu obtarcia i zranienia. To wszystko powoduje, iż skóra na naszych stopach robi się nieładna, ostra oraz niezbyt estetyczna. Przez to właśnie coraz częściej proponowane są nam odpowiednie skarpetki złuszczające (więcej), które mamy szansę nabyć w każdym eksperckim sklepie, jak i również w aptece. Są to odpowiednie skarpetki, które zakłada się na noc, dzięki specjalnym paskom posiadamy pewność, iż idealnie będą pasowały do każdej stopy. Po nocy starczy je zdjąć, a cały naskórek, który jest martwy oraz tak brzydko się prezentuje schodzi razem z nimi.

skarpetki
Dodane przez: Trilliumdesign ~ Caroline
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Nie musimy już korzystać z usług specjalistycznych gabinetów

Oczywiście taki sam efekt można zainkasować w gabinecie kosmetycznym, ale wówczas tracimy na to więcej czasu oraz zapłacimy znacznie więcej. Tu mamy szansę mieć świetnie prezentujące się stopy już po paru nocach, bez potrzeby wychodzenia z mieszkania. Wspaniałe stopy, dokładnie gładkie pięty są niesamowicie ważne, zwłaszcza jeśli wymyślamy zakładać latem sandały. Nawet najwspanialszy ubiór straci na znaczeniu, jeśli nasze odkryte stopy nie będą się przedstawiały w właściwy sposób oraz nie będą ukazywały, że o nie zabiegamy oraz iż umiemy dobrze się nimi zająć.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.