W jaki sposób zwiększyć własne libido?

Obniżone libido nie jest bardzo dużym problemem - jeżeli pojawia się raz na jakiś czas. Jednakowoż jeżeli ktoś nieustannie uskarża się na brak libido, powinien zacząć niejako walczyć z owym zjawiskiem. Zatem wszyscy zainteresowani podwyższeniem swojego libido - lub libido faceta/kobiety, powinni zaznajomić się z poradami umieszczonymi przez człowieka, który miał ogromne kłopoty z libido, praktycznie zawalił się jego długoletni związek, ale na szczęście jakoś dał sobie radę. W końcu libido tak czy siak nie jest nieuleczalną chorobą, to na 100% pewne.


Można w sumie powiedzieć, że dużo może dać diametralna zmiana jadłospisu. A więc należy spożywać dużo więcej owoców i warzyw - pyszne to, a do tego wielce zdrowe. Trzeba również szamać sporo więcej rybek: przynajmniej co piątek. I nawet jeśli nie jesteśmy przesadnie religijnymi osobami, i tak nie możemy zakładać, że jedzenie mięsa w piątek jest w porządku. Tzn. równie dobrze moglibyśmy wybrać inny dzionek, lecz raczej się wydaje, iż piątek jest strzałem w dziesiątkę. Efektywne w walce o wysokie libido są również suplementy diety. Wiadoma sprawa - trudno o mocno skuteczny suplement diety, lecz tak naprawdę można powiedzieć, że w szczególności te naturalne suplementy są OK (zobacz więcej na permen.pl). A co najważniejsze, cechują się najzupełniej nieszkodliwym działaniem. Bo o tym trzeba zawsze pamiętać - trudno uważać, iż czymś w porządku jest to, aby dla większego libido najzwyczajniej w świecie się podtruwać!


seksuolog
Dodane przez: Sadasiv Swain
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Warto także mocniej doceniać usługi lekarzy seksuologów. W większości przypadków nawet jeżeli miewamy kłopoty seksualne, nie tylko mowa o libido, nie szukamy pomocy w gabinetach lekarzy seksuologów. Wiadoma sprawa - dopiero od kilku lat polskie społeczeństwo jest nowoczesne, a wcześniej, mowa o PRL-u, seks był niejako tematem tabu, lecz w dzisiejszych czasach chodzenie do seksuologa nie jest żadnym powodem do uczucia wstydu. Spokojna głowa: seksuolog nie ugryzie, w żadnym wypadku nie wyjawi innym naszych wszystkich sekretów. A co najistotniejsze, tylko seksuolog jest w stanie przepisać nam lek - kliknij - na libido - w wielu przypadkach tego typu medykamenty są bardzo skuteczne, co do tego ciężko mieć jakieś wątpliwości (opinie o lekarzu). A więc zawalczmy o swoje libido, bo jeśli kłopoty z popędem erotycznym mamy przez bardzo długi czas, zapewne z dnia na dzień nie dojdziemy do pełni zdrowia. To chyba pewne.
17-07-17 20:27:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.