Firma Beurer – troszcząc się o wigor oraz dobre samopoczucie

Przedsiębiorstwo Breurer jest firmą wywodzącą się z Niemiec, która dystrybuuje swoje towary także na terenie Polski. Producent specjalizuje się w produkcji dobrej jakości urządzeń medycznych, które mają zadanie poprawę komfortu życia – wspomagania i polepszania samopoczucia. Ludzie poszukujący urządzeń, łączących stylowy wygląd oraz funkcjonalność powinni zwrócić szczególną uwagę na towary tejże firmy.

Beurer
Dodane przez: Tolbxela
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
W szerokiej gamie asortymentu przedsiębiorstwa Beurer, który w ostatnim czasie zdobył spore poparcie wśród konsumentów jest Beurer MG 150. Za ową nazwą kryje się wybawienie dla dużej ilości osób uskarżających się na zbytnie napięcie, potrzebujących uspokajającego a dodatkowo uwalniającego od boleści masażu. Jest to masażer do pleców i karku. Obsługa sprzętu jest bardzo prosta – istnieje możliwośc dopasowywania intensywności masażu używając niewielkiej liczby przycisków. Jego niewielkie gabaryty sprawiają, że zajmuje niewiele miejsca – możemy zabrać go w dowolne miejsce oraz wszędzie czerpać satysfakcję związaną z rozluźniającym masażem.

Masażer do stóp Beurer FB 50 (więcej o produktach Beurer tutaj: masażer do stóp Beurer na stronie ceneo.pl) jest urządzeniem pozwalającym na zniwelowanie napięcia mięśni za pomocą masażu wibracyjnego i bąbelkowego nóg. Posiada właściwość dopasowania czasu. Oprócz dostarczenia relaksu masażer pozwala na ciągłe posiadanie stóp w wspaniałej formie – w komplecie znajduje się bowiem końcówka do niszczenia do pozbycia się zbędnego naskórka. Oprócz tego można poszerzyć możliwości użytkowe poprzez dolanie olejków nawilżających do stóp.

Każda osoba dbająca o linię i witalność pragnie często monitorować swoją wagę. Odpowiednie BMI to duże prawdopodobieństwo na utrzymanie szczupłej sylwetki oraz dobrego samopoczucia. Dla tychże osób firma Breurer posiada wśród swych propozycji dodatkowo wagi łazienkowe. Niebywale uznany produkt to BEURER GS 21 Madagascar (GS 21 Madagascar). Urządzenie wyposażona jest w maksymalne obciążenie 180 kilogramów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.