Dbałość o zdrowie pacjenta jest najważniejsza

Czasami idąc do dentysty rozmyślamy, jak wiele to pacjentów miało wykonywane zabiegi tymi samymi narzędziami co my i czy przez to możemy się czymś zarazić. Pewnie że wiemy, że są one poddawane sterylizacji po każdym pacjencie, nie mniej jakaś cząstka niepewności zawsze w nas zostaje, no bo przecież spora część takich urządzeń ma wiele różnorakich zakamarków oraz prążków, a więc czy rzeczywiście wszystko jest dobrze wyczyszczone i nic nam nie zagraża?

gabinet dentystyczny
Dodane przez: SunnyView Dental
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Vacuklav dobrze wykonuje swoje zadanie
Gabinety stomatologiczne, które zazwyczaj korzystają z małych urządzeń i równocześnie także potrzebują małych maszyn do sterylizacji, które nie będą zajmowały zbyt sporo powierzchni, w większości przypadków decydują się na Vacuklav. Małe urządzenie, które nie tylko nie wymaga odpowiedniego oraz skomplikowanego instalowania, ale które także możemy używać w różnej lokalizacji, więc w każdej chwili możemy je przenieść. Autoklaw ten używa ciągle czystej wody do sterylizacji, a ponieważ w środku jest rzeczywiście wysoka temperatura, to możemy być przekonani, że wszystko zostanie dobrze wyczyszczone oraz żadne zarazki nie posiadają szansy przetrwać w tak wysokiej temperaturze.

Dezynfektory mogą być ogromne
W szpitalach głównie używa się przeróżnych sprzętów, jedne są mniejsze, drugie sporo znaczniejsze, dodatkowo ilość narzędzi chirurgicznych jest tam tak ogromna, iż muszą tam znajdować się odpowiednie, spore dezynfektory. Są one bardzo opłacalne, a obrotowe ramiona myjące oferują gwarancję, iż każdy, nawet najmniejszy zakamarek, który normalnie byłby trudno dostępny, będzie we dobry sposób wyczyszczony. Na dodatek także jest blokada drzwi, a więc nikt przypadkowo nie będzie miał możliwości ich otworzyć, a co się z tym łączy, nie będzie również narażał siebie na zarażenia (link do strony).

Musimy dbać o zdrowie
Troska o zdrowie pacjentów jest niezwykle istotna, a co się z tym łączy wkładane są wszelkie starania, żeby sterylizacja nie tylko miała miejsce jak najprędzej, ale jednocześnie także, żeby dawała całkowitą świadomość, że wszystkie zarazki oraz wirusy pozostały właściwie usunięte. To wszystko powoduje, że w chwili poddania się zabiegowi, mamy możliwość być zupełnie spokojni, że narzędzia, które podczas zabiegu będą użytkowane są naprawdę czyste oraz jednocześnie, że nic nie zagraża naszemu zdrowiu (więcej informacji o sprzęcie).
14-04-04 08:58:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.