Zadbaj o swoje życie seksualne

Każdy człowiek chce, by każda sfera życia dawała mu szczęście i satysfakcję. Staramy się zdobyć świetną pracę, wysokie zarobki, zbudować z kimś satysfakcjonujący związek zarówno gdy idzie o uczucia, jak i o fizyczność. Jeśli nie działa choćby jeden fragment w tej układance nie jest nam całkowicie dobrze. Dlatego tak ważne jest, aby dołożyć starań, by wszystko w naszym życiu znajdowało się na właściwym miejscu.
Dlaczego seks jest ważny?

Inni czytali też

Co należy do najważniejszych zadań pielęgniarek?

pielęgniarka
Dodane przez: Eric The Fish
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Sporej liczbie osobom potrzebna jest pomoc pielęgniarek w codziennych czynnościach, a rodzina nie wyraża zgody na umieszczenie seniora w domu pomocy. Znaczne zainteresowanie dostrzegalne jest w stolicy Dolnego Śląska.


Dieta po męsku
Dodane przez: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu
Duże grono osób lekceważy swoje potrzeby kontaktu fizycznego. Na pierwszym miejscu jest praca, prace domowe, zobowiązania wobec bliskich. Lekceważenie tej sfery życia prowadzi do tego, że stajemy się po prostu nieszczęśliwi. Zdarzają się naturalnie sytuacje, gdy nasze libido cierpi z innych powodów - gdy bierzemy leki, albo mamy przez dłuższy czas ogromny stres. Z pewnością powinniśmy zatrzymać się na chwilę i zastanowić się, jak kształtuje się nasze pożycie seksualne i czy aby na pewno wszystko jest jak powinno być (szczegółowe informacje).

Naturalnie nie ma czegoś takiego jak cudowny lek - kliknij - na libido. Popęd seksualny związany jest z bardzo wieloma czynnikami i musimy o tym pamiętać. Istotna jest dieta - za dużo ciężkostrawnych, tłustych potraw nie ma dobrego wpływu na życie intymne. Oczywiście kondycja zdrowotna oraz poziom stresu również (czym jest jest dietoterapia).
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.