Jakim sposobem ulepszyć libido?

Sprawność seksualna to aspekt, który spędza sen z powiek wielu osoba. Kłopoty z tą sferą spotykają wiele osób, w szczególności po osiągnięciu pewnego wieku. W większości przypadków pojawia się to po czterdziestym roku życia, choć zdarza się także wcześniej. Poziom libido uzależniony jest od dużej liczby różnorodnych czynników. Aspekt ten wygląda także zupełnie inaczej u obu płci. Przykładowo stopień pociągu seksualnego u pań nierzadko ulega zmianom zależnie od momentu cyklu menstruacyjnego, w którym się ona znajduje. W ciągu cyklu bowiem ulega zmianom ilość hormonów, odpowiedzialnych między innymi za poziom libido.
kobieta w koszulce nocnej na łóżku
Dodane przez: Danni Angel
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Częstym problemem kobiet są również wahania tego poziomu spowodowane stosowaniem doustnych środków antykoncepcyjnych. Natomiast u mężczyzn problem ten nierzadko pojawia się z wiekiem i bierze się ze złego stylu życia, obejmującego między innymi niezdrowe odżywianie się, brak ruchu czy nałogi. Jest jednak parę sposobów na wpływanie na poziom popędu seksualnego i w razie potrzeby zwiększenie go.

Substancje naturalne Niedużo ludzi zdaje sobie sprawę z tego, jak korzystne rezultaty w sferze seksualnej można osiągnąć z użyciem tylko naturalnych substancji. Już wiele lat temu odkryto, że pierwiastki zawarte w niektórych produktach mogą poprawiać poziom libido w bardzo efektywny sposób. Produkty tego rodzaju zwie się afrodyzjakami. Pośród nich często wymieniane są różnorodne owoce, jak na przykład banany, truskawki czy gruszki. Należy do nich także czekolada, a także rozmaite owoce morza. Warto również wiedzieć, że dobre skutki w tej sferze można także otrzymać wykorzystując właściwie dobrane przyprawy do dań.

Inni czytali też

W jaki sposób zwiększyć własne libido?

suplement diety
Dodane przez: DES Daughter
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Niskie libido nie jest wielkim kłopotem - jeśli pojawia się raz na jakiś czas. Jednak jeżeli ktoś nieustannie narzeka na brak libido, musi rozpocząć tak jakby walkę z tym zjawiskiem. A więc zainteresowani zwiększeniem własnego libido - lub libido faceta/kobiety, powinni zaznajomić się z radami umieszczonymi przez człowieka, który miał bardzo duże problemy z libido, praktycznie zawalił się jego wieloletni związek, lecz na szczęście dał sobie radę. Przecież libido tak czy siak nie jest nieuleczalną chorobą, to pewne.


Środki na poprawienie libido Poza środkami naturalnymi, podniesieniu popędu mogą również służyć różnego rodzaju środki dodatkowe. Takie substancje zazwyczaj są do kupienia w każdej aptece bez recepty (kliknij). Niejednokrotnie ich skład opiera się na naturalnych specyfikach, występujących jednak w dużym stężeniu. Suplement diety na poprawę libido może mieć bardzo korzystny wpływ na życie seksualne danego człowieka. Oprócz tego suplementy nie są lekami i w większości przypadków nie występuje ryzyko związane z ich zażywaniem - http://www.aptekachojna.pl/braveran-8-tabletek.html|http://www.aptekachojna.pl/permen-30-tabletek.html">http://www.aptekachojna.pl/permen-30-tabletek.html|http://www.aptekachojna.pl/permen-king-30-tabletek.html">http://www.aptekachojna.pl/permen-king-30-tabletek.html}. W każdym przypadku należy jednak zapoznać się z zaleceniami.
14-01-20 16:04:32
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.