Poznaj walory walory kraju - rekomendowane miejsca

W Polsce jest dużo urokliwych atrakcji turystycznych. Być może nie aż tyle co w przykładowo Włoszech albo Nowej Zelandii, ale i tak Polacy nie powinni miewać najmniejszych kompleksów - tak się składa, że mieszkamy w fajnym kraju. Naprawdę każdy rejon w Polsce to takie miejsce, w którym wszyscy spragnieni miłych widoków mogą znaleźć całkiem sporo.
Można śmiało powiedzieć, że Tatry, Kraków bądź Olsztyn są takimi miejscami, które mogą się spodobać. Myślenie, iż nie jesteśmy pięknym państwem jest najzupełniej nie na miejscu. Rzeczywistość jest taka, że bardzo często obcokrajowcy są pod bardzo dużym wrażeniem. Być może wielu ludzi nie potrafi docenić uroków swojego kraju, bo ładne widoki dentysta (więcej w temacie) jakby już się nam przejadły. Owa teoria tak naprawdę miałaby sens, bo nawet Hiszpanie albo Kanadyjczycy często nie umieją docenić walorów zamieszkiwanego przez siebie kraju. Jakimiś rodzynkami z całą pewnością nie jesteśmy...
Poczekalnia w hotelu
Dodane przez: Amanda N Sherrington
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Gdy będziemy tak sobie jeździli po Polsce, zapewne będziemy tak jakby zobowiązani korzystać z usług hoteli. A jak jest z hotelami w naszym kraju? W zasadzie o solidny, przedni pod każdym względem hotel aż dentysta (zalecamy tą stronę) bardzo trudno to tak naprawdę nie jest. Jednakowoż pod małymi wyjątkami: należy sprawdzić wpierw to, które hotele Olsztyn są w istocie OK. Zatem byłoby doskonale, gdybyśmy mieli możliwość jeszcze przed zajechaniem do hotelu przekonać się czy w istocie hotel jest atrakcyjny dla typowego podróżnego. Na szczęście funkcjonuje spora ilość serwisów rezerwacyjnych, zatem nie wydaje się, abyśmy mieli wielki kłopot z natrafieniem na porządny hotel, np. Hotel Garden. Naturalnie za taką cenę, którą spokojnie jesteśmy w stanie przyjąć. Bo wiadomo: szczególnie na naszej prowincji, która jest bardzo urokliwa, ale przy tym trochę odsunięta na drugi plan, nie jest zbytnio prosto o te noclegi, które są komfortowe, nieźle prowadzone, a oprócz tego dosyć tanie. Miejmy nadzieję, że w dalszym ciągu branża hotelowa w Polsce będzie szybko się rozwijać, być może ogromna impreza na miarę EURO 2012 może znacznie pomóc?
17-11-16 15:08:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.