Nie bójmy się pobytu u dentysty

Jednych straszy, drudzy nie pojmują, jak można z tego robić taki makabrę. Jednym kojarzy się normalnie, ot, zwykły lekarz, inni panicznie przypominają traumatyczne wizyty, ból i specyficzny smród, który wypełnia cały gabinet… wszak dentysta czyni wyłącznie własną powinność, choć często się na pewno zastanawia czy jest w zupełności tylko stomatologiem czy może tez psychiatrą uspokajającym swoich pacjentów.
mało znaczące czy odnajdziesz ogłoszenie: stomatolog Warszawa czy stomatolog - opinie na nasz temat - Kozia Wolka – w jednym, jak i drugim miejscu oczywiste cechy mają wpływ na wiele pacjentów.

A oto one…

dentysta
Dodane przez: AF GlobalStrike
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
przypuszczam, że wielu znawców tematu się zgodzi – obsługa klienta, luz psychiczny i pewna subtelność to w kunszcie stomatologicznej coś normalnego. Obsługa, gdyż od samych drzwi musi być przyjemnie, nie powinno być jak w domu strachu. Po prostu nie przechodzimy się nagle do złowrogiego wymiaru, w którym panoszy się brutal z wiertłem podobnym do wiertarki, lecz sympatyczny pan tudzież pani ubrani w jasny kitel…

Inni czytali też

Perfekcyjny sposób na zlikwidowanie niechcianego owłosienia z ciała

zabieg laserowy
Dodane przez: Elite
Treści źródłowe: Elite
Kiedy chcemy pozbyć się niechcianego owłosienia, to musimy uzyskać informacje, w jakim miejscu dokonywana jest epilacja. Epilacja od typowej depilacji różni się tym, że epilacja daje możliwość pozbycia się owłosienia na zawsze, a depilacja to jak wiemy usunięcie włosków na parę dni. Taka epilacja Warszawa ma wiele miejsc, gdzie możemy iść na wspominaną epilację, ale należy wiedzieć, że wiąże się to z kosztami.


luz psychiczny to coś na kształt wspomnianej obsługi klienta, ale zawiera się w tym zaganieniu coś więcej. niewiele niezauważalnych detali, jak nastwienie dentysty do sprawy, czyli do zęba. Czy oferuje mu miłe odwiedziny czy raczej przygotowuje się na wyważanie drzwi. Każdy pacjent nieobojętny na tym punkcie, na jakikolwiek szmer i niepewność człowieka w śnieżnobiałym fartuchu, zobaczy to w jego oczach. taką złowieszczą iskrę, która zapowiada burzę. Nie rokuje to nic dobrego, ponieważ przestraszony pacjent to cięższa praca (czytaj więcej).

A jak o wyczuciu mowa to jest ona charakterystyczna. Dlaczego? Bo wielu stomatologów widząc, że mają na fotelu przewrażliwionego klienta delikatnie i metodycznie opisuje, co teraz, że to chwila i nic nie będzie bolało. Pacjent rozluźniony tą narracją i sytuacja pod kontrolą, najważniejsze, że pacjent czuje się zabezpieczony. Jest to typ delikatności, którzy zrozumieją wszyscy, w szczególności ci, co kiedykolwiek lękali się wizyty, a którzy trafili na takiego ludzkiego stomatologa, umiejącego przeprowadzić ich przez ten „horror”.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.