stosowanie leków na dolegliwości
Dodane przez: kev-shine
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Doskonal swoją kondycję wykorzystując odpowiednie leki - teraz zakupisz je w aptece bez trudu

To normalne, że od czasu do czasu przydarzają się różne bóle, infekcje lub choroby – ważne jest to, żeby właściwie z nimi walczyć. Przydatne przy podobnych działaniach bywają leki i suplementy diety. Powinno się pamiętać o tym, że nie wszystkie leki dostępne w aptekach wymagają recepty. W niektórych przypadkach można zakupić specyfiki bez recepty oraz wspomagać swą kondycję.
badanie
Dodane przez: COM SALUD Agencia de comunicación
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jakich przypadkach należy liczyć na wsparcie endokrynologa?

Współczesne tempo życia jest nierzadko jednym z bodźców, które mogą powodować rozmaitego typu kłopoty ze zdrowiem. Warto jednak mieć świadomości, że spora liczba przypadłości, za które zwykle obwiniamy przepracowanie czy stres, może mieć przyczynę hormonalną. Mnóstwo osób uskarża się np. na drażliwość czy huśtawkę nastrojów – po wnikliwym zbadaniu przez dobrego lekarza okazuje się jednak, że te symptomy powodowane są właśnie przez wadliwe działanie gruczołów. Nie można jednak za wszelkie problemy ze zmęczeniem bądź utratą wagi obwiniać wyłącznie hormonów. Takie kłopoty mogą mieć wiele innych przyczyn – żeby jednak mieć świadomość, w jakich sytuacjach rola hormonów jest znacząca, dobrze jest pamiętać o najczęściej spotykanych objawach zewnętrznych, które mogą świadczyć o zaburzeniach hormonalnych.
Koń
Dodane przez: Jack_IOM
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zdrowie na koniu w stolicy

Już dawno stwierdzono, że przebywanie pośród zwierząt może doprowadzić do cuda. Stwierdzono naukowo, że część czworonogów jest w stanie pomóc w leczeniu niektórych schorzeń. Stąd też niektóre zwierząt są tresowane od maleńkości do tego żeby były w stanie wspierać ludziom. Taki zwierzak musi być odpowiednio przyuczony do współdziałania z chorymi ludźmi.
masaż
Dodane przez: Janice Waltzer
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Doceniajmy fizjoterapeutów, bo robią wiele dobrego!

Gdy jesteśmy w doskonałej formie fizycznej, no generalnie nie jesteśmy pewnie sportowcami, lecz mamy okazję funkcjonować jak typowy człowiek, i tak nie doceniamy tego stanu. Ze wszystkim tak u nas jest: gdy jesteśmy małymi dziećmi nie umiemy docenić tego, bo pragniemy nareszcie być dorośli - a gdy mamy przy swoim boku miłość, w wielu przypadkach zapominamy, że to ogromne szczęście, które trzeba szanować, ciągle pielęgnować. Bo po ewentualnej stracie będzie niemiło.
Zdrowa żywność
Treści źródłowe: ekoj.pl

W którym miejscu dobrze jest szukać dobrej żywności?

Obecnie pojęcie zdrowej żywności stało się mocno popularne. Coraz więcej osób zaczyna zauważać, jak mocno istotna jest kwestia zdrowego odżywiania. Kiedy Ty także chcesz rozpocząć zdrowy tryb życia, wówczas na pewno powinieneś przejrzeć nasz poradnik, który został przygotowany specjalnie z myślą o takich osobach jak Ty. Przede wszystkim na pewno warto podkreślić, że zdrowa żywność dzisiaj niepotrzebnie kojarzy się ze snobizmem – wręcz przeciwnie, jeżeli tylko uda Ci się odszukać godnych zaufania dostawców, wtedy może się okazać, że takie zakupy są nawet tańsze od tradycyjnych wyjść do supermarketu.
szpital
Dodane przez: Ted Eytan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Współczesny chirurg

Nowoczesna medycyna umie bez wątpienia czynić cuda. Kiedyś nie znano tylu sposobów leczenia infekcji, schorzeń nabytych lub nowotworów – pod takim względem nadzwyczaj chirurgia przeżywa renesans. Aby jednak móc skorzystać z najlepszych wynalazków medycyny, na pewno warto wybierać takim lekarzom, którzy są najprawdziwszymi profesjonalistami w swoim zawodzie. Fachowy oraz dobry w swym zawodzie chirurg może pomóc w najróżniejszych problemach fachu, w zależności od jego danej specjalizacji – w dwudziestym pierwszym wieku jest mnóstwo metod na operacyjną korekcję wad oczu, wad serca lub wątroby, a jest to jedynie odrobina okazji – coraz szerzej jest używana też medycyna estetyczna, w trakcie jakiej nie może brakować najwybitniejszego chirurga.
akcja ratunkowa
Dodane przez: ER24 EMS (Pty) Ltd.
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zagrożenie życia i pierwsza pomoc

Groźne dla zdrowia oraz życia stany, mogą spotkać każdego z nas. Bardzo często, w chwili takich wypadków, dochodzi do zatrzymania krążenia, a więc następuje stan bezpośredniego zagrożenia życia. Jak powinny wyglądać nasze działania jeśli jesteśmy świadkami owej sytuacji?
zdjecia
Dodane przez: Krzysztof Pędrys
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Mamy szansę tutaj nie wiedzieć o chorobie przez wiele miesięcy

Istnieją schorzenia, które rozwijają się w taki sposób oraz które jednocześnie dają tak jasne symptomy, iż zazwyczaj samodzielnie, jeszcze przed konsultacją z doktorem, jesteśmy w stanie zaznaczyć, co nam dolega. Jednak są także takie choroby, które miesiącami mają szansę się rozwijać bez naszej świadomości, albo mają szansę oferować takie objawy, że nawet lekarzom będzie trudno postawić całkowitą diagnozę. Nie mniej im prędzej zauważymy, iż dzieje się coś niedobrego z naszym organizmem, tym większa będzie szansa na ostateczne wyleczenie.
ciązą
Dodane przez: Jerry Lai
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

IN VITRO NFZ

NFZ to system, który nie zawsze wydaje się być in minus nastawiony na pacjenta. W naszym kraju wszyscy bez ustanku narzekają na większość aspektów powiązanych z funkcjonowaniem tej instytucji. Nie tylko ogromny kolejki, ale również o brak lekarzy specjalistów wszystko, to prowadzi do tego, że trudno myśleć o pozytywach NFZ. Jednak jest też część rzeczy , które uświadamiają jak potrzebny jest w naszym państwie ten system m.in. jeśli chodzi o refundowanie części leków czy operacji. In vitro nfz to opcja pozwalająca starania się o dzieci coraz szerszemu gronu ludzi. Dla sporej części osób to ostatnia szansa na stworzenie rodziny z dziećmi.
wykład
Dodane przez: DFID - UK Department for International Development
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kiedy iść do logopedy

Czy też masz odczucie, że wielu rodzimych polityków powinno zaliczyć chociaż kilka wizyt u logopedy? Ich dykcja, zacinanie się, bełkot, rozlazłe wysławianie się, wtrącenia, parskanie to potwierdzenie, że część klasy politycznej to nie jest zapewne pierwsza klasa, jeśli idzie o prezencję słowną. Co dodatkowo denerwuje?
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.