stosowanie leków na dolegliwości
Dodane przez: kev-shine
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Doskonal swoją kondycję wykorzystując odpowiednie leki - teraz zakupisz je w aptece bez trudu

To normalne, że od czasu do czasu przydarzają się różne bóle, infekcje lub choroby – ważne jest to, żeby właściwie z nimi walczyć. Przydatne przy podobnych działaniach bywają leki i suplementy diety. Powinno się pamiętać o tym, że nie wszystkie leki dostępne w aptekach wymagają recepty. W niektórych przypadkach można zakupić specyfiki bez recepty oraz wspomagać swą kondycję.
badanie
Dodane przez: COM SALUD Agencia de comunicación
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jakich przypadkach należy liczyć na wsparcie endokrynologa?

Współczesne tempo życia jest nierzadko jednym z bodźców, które mogą powodować rozmaitego typu kłopoty ze zdrowiem. Warto jednak mieć świadomości, że spora liczba przypadłości, za które zwykle obwiniamy przepracowanie czy stres, może mieć przyczynę hormonalną. Mnóstwo osób uskarża się np. na drażliwość czy huśtawkę nastrojów – po wnikliwym zbadaniu przez dobrego lekarza okazuje się jednak, że te symptomy powodowane są właśnie przez wadliwe działanie gruczołów. Nie można jednak za wszelkie problemy ze zmęczeniem bądź utratą wagi obwiniać wyłącznie hormonów. Takie kłopoty mogą mieć wiele innych przyczyn – żeby jednak mieć świadomość, w jakich sytuacjach rola hormonów jest znacząca, dobrze jest pamiętać o najczęściej spotykanych objawach zewnętrznych, które mogą świadczyć o zaburzeniach hormonalnych.
Koń
Dodane przez: Jack_IOM
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zdrowie na koniu w stolicy

Już dawno stwierdzono, że przebywanie pośród zwierząt może doprowadzić do cuda. Stwierdzono naukowo, że część czworonogów jest w stanie pomóc w leczeniu niektórych schorzeń. Stąd też niektóre zwierząt są tresowane od maleńkości do tego żeby były w stanie wspierać ludziom. Taki zwierzak musi być odpowiednio przyuczony do współdziałania z chorymi ludźmi.
masaż
Dodane przez: Janice Waltzer
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Doceniajmy fizjoterapeutów, bo robią wiele dobrego!

Kiedy jesteśmy w doskonałej formie fizycznej, no w zasadzie nie jesteśmy pewnie sportowcami, lecz możemy funkcjonować normalnie, i tak nie doceniamy tego szczęścia. Ze wszystkim tak w życiu jest: gdy jesteśmy dziećmi nie potrafimy docenić tego, ponieważ chcemy wreszcie być pełnoletni - a kiedy mamy przy swoim boku miłość, nierzadko zapominamy, że to bardzo duże szczęście, które trzeba szanować, ciągle pielęgnować. Bo po stracie będzie niemiło.
Zdrowa żywność
Treści źródłowe: ekoj.pl

W którym miejscu dobrze jest szukać dobrej żywności?

Obecnie pojęcie zdrowej żywności stało się mocno popularne. Coraz więcej osób zaczyna zauważać, jak mocno istotna jest kwestia zdrowego odżywiania. Kiedy Ty także chcesz rozpocząć zdrowy tryb życia, wówczas na pewno powinieneś przejrzeć nasz poradnik, który został przygotowany specjalnie z myślą o takich osobach jak Ty. Przede wszystkim na pewno warto podkreślić, że zdrowa żywność dzisiaj niepotrzebnie kojarzy się ze snobizmem – wręcz przeciwnie, jeżeli tylko uda Ci się odszukać godnych zaufania dostawców, wtedy może się okazać, że takie zakupy są nawet tańsze od tradycyjnych wyjść do supermarketu.
szpital
Dodane przez: Ted Eytan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Współczesny chirurg

Nowoczesna medycyna jest w stanie z pewnością czynić cuda. Dawniej nie znano tylu sposobów operacji infekcji, chorób rozwojowych czy raka – pod takim względem zwłaszcza chirurgia przeżywa renesans. Aby mimo to móc skorzystać z idealnych wynalazków medycyny, na pewno dobrze zaufać tym lekarzom, którzy są prawdziwymi profesjonalistami w swym zawodzie. Fachowy , a także doświadczony chirurg może pomóc w najróżniejszych problemach zawodzie, w zależności od jego poszczególnej specjalizacji – w dwudziestym pierwszym wieku jest dużo metod na chirurgiczną poprawę wad oczu, schorzeń serca czy wątroby, a jest to jedynie ułamek możliwości – coraz szerzej jest stosowana też medycyna estetyczna, w czasie jakiej nie jest w stanie zabraknąć dobrego chirurga.
akcja ratunkowa
Dodane przez: ER24 EMS (Pty) Ltd.
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zagrożenie życia i pierwsza pomoc

Groźne dla zdrowia i życia zdarzenia, mogą spotkać każdego z nas. Nierzadko, w chwili takich wypadków, dochodzi do zatrzymania krążenia, a więc następuje stan bezpośredniego zagrożenia życia. Jak powinny wyglądać nasze działania jeśli jesteśmy świadkami owej sytuacji?
zdjecia
Dodane przez: Krzysztof Pędrys
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Mamy szansę tutaj nie wiedzieć o chorobie przez wiele miesięcy

Istnieją schorzenia, które rozwijają się w taki sposób oraz które jednocześnie dają tak jasne symptomy, iż zazwyczaj samodzielnie, jeszcze przed konsultacją z doktorem, jesteśmy w stanie zaznaczyć, co nam dolega. Jednak są także takie choroby, które miesiącami mają szansę się rozwijać bez naszej świadomości, albo mają szansę oferować takie objawy, że nawet lekarzom będzie trudno postawić całkowitą diagnozę. Nie mniej im prędzej zauważymy, iż dzieje się coś niedobrego z naszym organizmem, tym większa będzie szansa na ostateczne wyleczenie.
ciązą
Dodane przez: Jerry Lai
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

IN VITRO NFZ

Narodowy Fundusz Zdrowia to system, który nie zawsze zdaje się przychylny pacjenta. W naszym państwie wszyscy ciągle narzekają na większość aspektów związanych z funkcjonowaniem tego instytucji. Nie tylko ogromny czas oczekiwania, ale też zbyt mała ilość lekarzy specjalistów wszystko, to prowadzi do tego, że ciężko myśleć o pozytywach Narodowym Funduszu Zdrowia. Jednak niektóre rzeczy , które uświadamiają jak potrzebny jest w naszym kraju NFZ m.in. jeżeli mowa o refundowanie niektórych leków czy operacji. In vitro nfz to opcja pozwalająca starania się o dzieci większej ilości osób. Dla wielu to jedyna szansa na stworzenie rodziny z dziećmi.
wykład
Dodane przez: DFID - UK Department for International Development
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kiedy iść do logopedy

Czy też odnosisz wrażenie, że wielu rodzimych polityków powinno zaliczyć choć kilka wizyt u logopedy? Ich wymowa, zacinanie się, bełkot, rozmyte mówienie, wtrącenia, kłapanie to najlepszy dowód, że część klasy politycznej to nie jest zapewne pierwsza klasa, jeśli idzie o prezentację słowną. Co jeszcze irytuje?
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.