masaż
Dodane przez: Zenspa1
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Cechy idealnego fizjoterapeuty?

Gdyby przyrównywać wykonywane zawody do jakichś metaforycznych skojarzeń, fizjoterapeuta byłby uzdrowicielem bogatym w szereg cudownych technik zdrowotnych, które przywracają do życia. zagłębiając się w dziedzictwo kulturowe można rzec, że mógłby być takim rodzajem „Jańcio Wodnika” z ekranizacji Jana Jakuba Kolskiego, ale rzecz jasna jest to zbyt duże nadużycie. Na czym więc tak naprawdę polega jego praca?
oczy
Dodane przez: Nastya Birdy
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Świat zmysłów

mężnie można oznajmić, iż bez zmysłów nie ma rzeczywistości. Nawet, jeśli jest to oznajmione z przesadą warto sobie wyobrazić osobę, która nic nie ujrzy, nic nie słyszy, nic nie czuje… egzystuje, lecz niestety nie tak jak zdrowy zjadacza chleba. całe szczęście nie jest możliwa całkowita utrata zmysłów, nawet, jak nie widzimy i nie słyszymy, możemy czuć zapach lub czuć dotknięcie. Ale jak to jest bez któregoś z nich, jak w takiej sytuacji prezentuje się realność?
dzieci na koniach

Hipoterapia i jej atuty

W dzisiejszych czasach coraz większe uznanie zdobywa hipoterapia. Co to jest i z jakich powodów jest wykorzystywana?
okulista
Dodane przez: Mossy Carey
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dobre metody troszczenia się o wzrok

Wzrok jest niezaprzeczalnie jednym z najistotniejszych ludzkich zmysłów. Warto dbać o oczy, zwłaszcza dzisiaj, gdy są one stale narażone na dość poważne schorzenia, jakie są wynikiem przede wszystkim długich godzin spędzonych przed ekranem komputera lub sztucznego światła. Jedną z najbardziej niebezpiecznych chorób jest zaćma, jaka może doprowadzić do całkowitej ślepoty.
karmienie dzieci
Dodane przez: Tzuhsun Hsu
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wszystko co potrzeba przy wychowywaniu dzieci

Pojawienie się na świecie nowego członka rodziny, to przeważnie ogromne wydarzenie. Przygotowania do powitania do rodziny potomka zaczynają się już na kilka tygodni naprzód. Przyszli rodzice rozmyślają nad imieniem dla malucha, martwią się o to, czy przyjdzie na świat zdrowe albo czy podołają obowiązkom rodziców. Jednak równie istotne jest dla nich postaranie się, by dziecku już od momentu przyjścia na świat nie zbywało niczego.
aparat
Dodane przez: Aine
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Aparat ortodontyczny – fakty i mity

stosowanie aparatu ortodontycznego to nie wyłącznie proste uzębienie, to jednocześnie zdrowie. Wiadomo, że estetyka jest niepomiernie istotna, idealny uśmiech aż miło go pokazać, jednakowoż mało ludzi zdaje sobie sprawę, że to istotnie czynnik zdrowotny ma tutaj niebagatelne znaczenie. Aparat to bowiem niezawodny sposób na higienę zębów, a to skutkuje brakiem próchnicy czy parodontozy. Co dodatkowo warto znać o aparacie ortodontycznym?
kobieta w ciązy
Dodane przez: Sarah Zucca
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Badania, które musi zrobić kobieta brzemienna

Kobieta w ciąży to jest istotna sprawa. I to z bardzo wielu wytycznych. pierwszy, najistotniejszy, jako przynosząca życie rodzicielka, jako przyszła mama, więc również z niemałą porcją wymagań, wyrzeczeń, zmiany sposobu obecnego życia. Może właśnie, dlatego też pojawiło się już tyle opowieści związanych z kobietą w ciąży, iż warto o nich wspomnieć.
łąka
Dodane przez: Joni Räsänen
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Metody na nieustanną alergią?

Alergia jest strasznie denerwująca, potwierdzą ludzie, którzy mają z nią styczność. Te same osoby zgodzą się jednakże z uwagą, iż można z nią walczyć. Może nie da się z nią finalnie wygrać, jednakże właściwe kurowanie to pewność złagodzenia jej symptomów, a tym samym perspektywa na bardziej normalne życie.
e-papieros
Dodane przez: Justin Matthew
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak szybko rzucić palenie?

Palenie papierosów z pewnością zalicza się do zdecydowanie najczęściej występujących nałogów nie tylko w Polsce, ale praktycznie na całym świecie. W wielu przypadkach nawet sami nie mamy świadomości tego, że sami jesteśmy palaczami – wielu ludzi sądzi, że palenie papierosów jedynie przy szczególnych okazjach nie jest równoznaczne z nałogiem, co jednak jest dość błędnym stwierdzeniem.
Jak skutecznie pozbyć się próchnicy?
Dodane przez: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Zobacz skuteczne rozwiązania by zapobiegać kamieniowi nazębnemu

O konieczności cyklicznego usuwania kamienia nazębnego mówi się wiele. Dlaczego jest to tak istotna sprawa? Bo kamień nazębny może stać się przyczyną wielu poważnych nieprzyjemności z jamą ustną (np. próchnica). Kamień nazębny, który twardo trzyma się przy brzegu dziąseł, powinien zostać możliwie jak zniszczony.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.