bidon na rowerze
Dodane przez: Ryoichi Tanaka
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu jakikolwiek rowerzysta powinien być zawsze wyposażony w bidon rowerowy?

Każdy bez wyjątku rowerzysta wie, jak bardzo męcząca może być taka aktywność fizyczna.
Zegarek

Czy rozmyślaliśmy aby nabyć zegarek outdoorowy?

Co gwarantuje nam zegarek?. Jeśli przebywamy wiele czasu na świeżym powietrzu, spacerujemy po lesie, przemieszczamy się rowerem, uwielbiamy górskie wędrówki, to musimy zatroszczyć się o to, by zawsze posiadać przy sobie dobry asortyment.
kurtki
Dodane przez: Big Star
Treści źródłowe: Big Star

Niezbędne fragmenty pełnej odzieży sportowej - kurtki sportowe męskie, ochraniacze głowy

W obecnych czasach trend na czynne uprawianie sportu jest niezwykle duża i coraz więcej ludzi wyszukuje atrakcyjnej dla siebie dyscypliny, w której będzie się rozwijać. Jest to ważne, bo ruch i aktywność sportowa ma bardzo duży wpływ na zdrowie człowieka i sprzyja dłuższemu życiu. Każda osoba, która systematycznie praktykuje sport może zdecydowanie oznajmić, że czuje się znacznie lepiej.
Dodane przez: KEEN

Jak dobrzekupować buty dopasowane do Twojej stopy?

W sklepach można odnaleźć mnóstwo różnorodnych rodzajów obuwia sportowego. Różnią się one w głównej mierze w kwestii ceny, lecz również jakości. Zawsze powinniśmy pamiętać o tym, iż zakup dobrego obuwia jest bardzo istotny, aby przeciwdziałać np. kontuzjom.
ćwiczący zawodnik
Dodane przez: Commander, U.S. 7th Fleet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W Polsce stale rośnie popularność aktywności fizycznej

Aktualnie zderzają się dwie rożne tendencje. Z jednej strony alarmująco zwiększa się liczba ludzi bardzo otyłych, co zagraża ich zdrowiu, a w najcięższych przypadkach także życiu. Jednocześnie, panuje swoista moda na aktywność fizyczną - dużo osób stara się ćwiczyć oraz stosownie odżywiać. Oczywiście, drugi trend jest bardzo wskazany, szczególnie aktualnie, kiedy osoby otyłe stają się znaczącym obciążeniem dla służby zdrowia. Jednym z najbardziej lubianych dyscyplin sportowych jest bieganie.
wycieczka kajakiem
Dodane przez: Trevor Mattea
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

DZIŚ KAJAKIEM PRZEZ

Jeżeli marzy nam się czynny wypoczynek nad jeziorem lub rzeką to warto wziąć pod uwagę kajaki. To naprawdę ciekawy rozwiązanie szczególnie, gdy będziemy z całą rodziną nad wodą. Nie trzeba za pierwszym razem wyruszać w daleką trasę, można na początek spokojnie pouczyć się wiosłować i przy okazji świetnie się bawić.
trening nordic walking
Dodane przez: Nujotajiem.lv Palki.lv
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakim sposobem ćwiczyć u siebie w mieszkaniu i się tym tak szybko nie znudzić?

Wszyscy doskonale wiemy, że ruch to zdrowie. Dlatego wszyscy starają się znaleźć jakąś formę aktywności fizycznej, która będzie dla nich odpowiadała. Dobrze, że możliwości jest całe mnóstwo, tak, więc wszyscy chętny na sto procent znajdą jakiś aktywne zajęcie dla siebie. Nie trzeba od razu chodzenia na siłownię, czy biegania maratonów, na początek możemy zacząć od czegoś lżejszego, co nie odstraszy nas do ćwiczeń. Fajnym pomysłem są kijki nordic walking. Gdy idziemy na dwór możemy wybrać wygodny strój i wziąć kijki. Poza tym inwestycja kijków będzie idealną motywacją do systematycznych spacerów.
odzież piłkarska
Dodane przez: Pete Nowakowski
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak najlepiej założyć lokalną drużynę sportową

Aktualnie wciąż praktycznie w każdej miejscowości działa klub piłki nożnej. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla wszystkich, którzy próbują grać w piłkę. Częste uczestnictwo w meczach, a także przynależność do określonej drużyny na ważkie znaczenie dla każdego gracza. Pytanie, co począć, gdy w naszej miejscowości nie ma żadnego klubu regionalna drużyna. Wówczas nic nie stoi na przeszkodzie, by samodzielnie założyć własną. Naturalnie wiążą się z tym całkiem liczne formalności, jednakże nie należy z tego powodu poddać się na początku.
kule biilardowe
Dodane przez: włodi
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co kupimy w sklepie sportowym?

Asortyment działu sportowego jest to bardzo szeroki zakres produktów potrzebnych do wykonywania wielu dziedzin sportowych. Poza tym w salonie tego rodzaju powinny znajdować się również ubrania, które niezbędne są do uprawiania jakiejś dziedziny sportowej. Tylko asortyment odzieżowy może wypełnić wszystkie półki sklepu, należy więc tak przemyśleć wszystko, aby zostawić jeszcze miejsce na najważniejsze rzeczy, takiej jak sprzęt sportowy. W tym momencie możemy mieć poważny problem. Produkty z dziedziny sprzętu sportowego są zwykle mają duże gabaryty.
nike mercurial
Dodane przez: Calcio Streaming
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nie można lekceważyć butów w których chcemy trenować

Jeśli chcemy rozpocząć uprawianie jakiegokolwiek sportu, z pewnością powinniśmy się do tego właściwie przyszykować. Chodzi tutaj nie tylko o wyszukanie właściwych ćwiczeń oraz odszukanie odpowiednich ludzi, którzy będą nas w tym popierać, ale także o to, żeby także zadbać o dobry strój.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.