bieganie
Dodane przez: iStock
Treści źródłowe: iStock

Dodatki dla osób biegających - sprawdź co musisz mieć

Wśród istotnych akcesoriów do biegania, możemy wymienić takie jak: pasy biegowe do biegania, plecaki do biegania, kurtki i rękawiczki do biegania. Nie możemy też pominąć innych istotnych przedmiotów np.: radio z słuchawkami, którego słuchanie poza tym że uprzyjemnia nam codzienny trening, może nam też pozwolić na edukację czy po prostu radość słuchania lektury lub też słuchania lubianej muzyki czy też stacji radiowej. Bieganie musi być dla nas przyjemnością, sposobem na zdrowe odpoczywanie. Jogging jest nie zbyt wymagającą formą ćwiczeń, nie ma jednak przeszkód żebyśmy sobie nasze ćwiczenia uczynili jeszcze więcej przyjemnymi.
buty piłkarskie
Dodane przez: Vernon Chan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Na decyzję dotyczącą najlepszego obuwia do gry w piłkę nożną należy poświęcić trochę czasu

Mogłoby się zdawać, iż wszystkie buty do gry w piłkę nożną są takie same oraz z zakupem tych właściwych dla nas nie będzie żadnego problemu. Fakt mimo wszystko jest taki, że wybór jest wielki, a do tego jeszcze buty różnią się między sobą w zależności od tego, na jakiej powierzchni planujemy grać, z tego powodu zanim wykonamy całkowitego wyboru, powinniśmy rzetelnie przeanalizować, które z nich będą dla nas najwspanialsze i które idealnie sprawdzą się w naszym przypadku.
buty piłkarskie nike
Dodane przez: Vernon Chan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Za każdym razem warto wybierać obuwie o jak najlepszej jakości

Od tego jakie buty zakładamy w znacznej mierze zależy to, jak będzie się miała nasza stopa. Czy będzie się pociła, czy będzie nas uwierała podeszwa albo pięta, czy po niedługim okresie okaże się, że cała stopa jest odkształcona, gdyż nasz but nie leżał na niej tak jak należy. Jeszcze istotniejsze jest to, jakie obuwie wybieramy podczas uprawiania sportu, ponieważ wtedy inaczej układamy stopę, robimy znaczniejszy nacisk na jej spód.
buty nike
Dodane przez: Vernon Chan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Funkcjonalne buty są tutaj niesamowicie ważne

Jeżeli pragniemy wypełniać jakiś sport, to bez wątpienia zdajmy sobie sprawę z tego, że właściwy strój jest tu podstawą, z czego najistotniejsze są buty. Inne są do biegania, kolejne do jazdy na rowerze, a jeszcze inne do gry w piłkę nożną. Z tego powodu zanim przystąpimy do nabycia odpowiedniego obuwia, należy w pierwszej kolejności odpowiednio się namyślić, do czego przeważnie będziemy ich wykorzystywać.
wakeboard
Dodane przez: www.GlynLowe.com
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

jaki sport uprawiać latem - zobacz propozycje

Lato to przeważnie okres odpoczynku, ale również szansa na poznawanie najnowszych sportów jak również pozyskanie paru intrygujących doświadczeń. Dobrze więc zainteresować się rozlicznymi interesującymi sportami, jakich jeszcze nie próbowało się w życiu. Jedną z nich może być dla wybranych przykładowo wakeboard.
Wakeboard powstał jako dobra alternatywa, ale także wielkie urozmaicenie dla takich dyscyplin, jak dosyć popularne teraz narty wodne, czy również windsurfing.
Dodane przez: Warszawskie Stowarzyszenie DeSki

Trzeba mieć coś na rozgrzanie

Jeśli stosujemy sport latem, to ciągle mamy przy sobie coś do picia, ponieważ dobrze zdajemy sobie sprawę, że w pewnym czasie złapie nas pragnienie. Niestety zimą przeważnie nie pamiętamy o odpowiednim nawadnianiu organizmu, a co się z tym łączy, nie zabieramy ze sobą najmniejszych płynów na lodowisko. A zdecydowanie należy posiadać w plecaku termos z gorącą herbatą, tak by móc po wszystkim uzupełnić ilość płynów oraz równocześnie, aby mieć okazję się trochę rozgrzać od środka.
maraton
Dodane przez: Peter Mooney
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wpraw się w ruch na wiosnę

Sezon wiosna – lato 2014 można uznać za rozpoczęty, mimo iż kalendarzowa wiosna jeszcze do nas nie zawitała. Pojawiły się pierwsze promienie słońca, świeży podmuch powietrza wywołuje uśmiech na twarzach, natomiast my - pełni energii - mamy chęci do działań oraz ruchu na świeżym powietrzu. Dobrze, gdy już teraz pomyślimy o zbliżającym się lecie i zadbamy o ciało i kondycję.
Panowie mogą wybrać się na okoliczny stadion by dać upust swym emocjom. Futbol bezustannie cieszy się w Polsce powodzeniem i nawet „średnie” wyniki naszej reprezentacji nie zniechęcają fanów piłki. Z racji tego, że na murawie nie będzie nam dane zobaczyć nigdy identycznych, powtarzających się akcji – każde wyjście drużyny na murawę to dla nas wielka niewiadoma i rodzaj swoistego spektaklu.
Dodane przez: www.nartyslowacja.pl)

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Jeżeli decydujemy się na jazdę na rowerze, rolkach, nartach albo łyżwach, to na pewno ciągle musimy poświęcać wielką uwagę do naszego bezpieczeństwa. Czy wszystko jest odpowiednio zapięte oraz przymocowane, czy w dobry sposób ochraniamy nasze kolana, ale też czy prawidłowo osłoniliśmy naszą głowę w razie gdybyśmy ulegli jakiemuś wypadkowi.
obuwie Adidas
Dodane przez: McArthurGlen Designer Outlets
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Przydatne wieści na temat produktów firmy Adidas

Adidas to firma znana z akcesoriów idealnych do joggingu oraz innych interesujących sportów. Ta dobra i wielka firma posiada ogromnie obszerny wybór znakomitej klasy produktów przeznaczonych zarówno dla sportowców, jak i amatorskich biegaczy. Są to przede wszystkim buty i stroje do biegania, ale przydatna może się okazać także trwałe dodatki, między innymi torba sportowa Adidas, której prosty, a zarazem rozpoznawalny design jest połączony z dużą praktycznością, komfortem noszenia i pakownością.
Odzież sportowa
Dodane przez: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Sport jest bardzo ważny dla zdrowia

Kiedy nie pragniemy mieć trudów ze stawami, z sztywnym kręgosłupem oraz chcemy mieć gwarancję, że wciąż będziemy posiadali świetną kondycję, to na pewno trzeba zadbać o to, byśmy jak najwięcej przebywali w ruchu oraz aby nasze mięśnie nie były nigdy zastane.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.