okulista
Dodane przez: Mossy Carey
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dobre metody troszczenia się o wzrok

Wzrok jest niezaprzeczalnie jednym z najistotniejszych ludzkich zmysłów. Warto dbać o oczy, zwłaszcza dzisiaj, gdy są one stale narażone na dość poważne schorzenia, jakie są wynikiem przede wszystkim długich godzin spędzonych przed ekranem komputera lub sztucznego światła. Jedną z najbardziej niebezpiecznych chorób jest zaćma, jaka może doprowadzić do całkowitej ślepoty.
Czy potrafisz myć zęby?
Dodane przez: Centrum Stomatologii Estetycznej "Galeria Uśmiechu"
Treści źródłowe: Centrum Stomatologii Estetycznej "Galeria Uśmiechu"

Dobre szczoteczki

Dbanie o zęby to aktualnie absolutna podstawa w nowoczesnym świecie, gdzie wygląd staje się niezwykle wręcz istotną kwestią dla osób piastujących wielorakiestanowiska. Nie wystarczy tu jednak wbrew pozorom przeważnie mieć znakomitej pasty albo również troszczyć się o to, aby zwykle szorować zęby.
skarpetki
Dodane przez: Trilliumdesign ~ Caroline
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Stopy też wymagają odpowiedniej pielęgnacji


Im bardziej będziemy troszczyli się o własne ciało, tym dłużej utrzyma ono wspaniały oraz młody wygląd. Wszyscy o tym świetnie zaznaczymy, dlatego nabywamy właściwe żele i balsamy, wpisujemy się na masaże. Troszczymy się o całe ciało, pamiętamy, że ręce są naszą wizytówką, a mimo wszystko latem bardzo często okazuje się, iż zapomnieliśmy o odpowiedniej ochronie stóp, że ubierając sandałki nasze stopy, a zwłaszcza pięty nie przedstawiają się w taki sposób w jaki powinny.
aparat
Dodane przez: Aine
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Aparat ortodontyczny – fakty i mity

stosowanie aparatu ortodontycznego to nie wyłącznie proste uzębienie, to jednocześnie zdrowie. Wiadomo, że estetyka jest niepomiernie istotna, idealny uśmiech aż miło go pokazać, jednakowoż mało ludzi zdaje sobie sprawę, że to istotnie czynnik zdrowotny ma tutaj niebagatelne znaczenie. Aparat to bowiem niezawodny sposób na higienę zębów, a to skutkuje brakiem próchnicy czy parodontozy. Co dodatkowo warto znać o aparacie ortodontycznym?
Odzież sportowa
Dodane przez: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Zarekomendowane propozycje z hurtowni odzieży sportowej

Do pełnej dyspozycji klientów na rynku jest sporo możliwości, a gwarantuje je właśnie hurtownia odzieży sportowej. Dzięki szczególnej kompleksowości propozycji zauważyć daje się nadzwyczajne rozbudowanie dostępnych opcji. Wśród wyjątkowo rekomendowanych rozwiązań wskazuje się na artykuły z naszej hurtowni.
usg
Dodane przez: Edwin Maolana
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jakiej sytuacji musimy wykonać badanie usg?

Wiele przyszłych matek zadaje sobie pytanie: czy nazbyt częste robienie USG może być niebezpieczne dla noworodka. kwestia nie jest taka oczywista, bo jak tłumaczą niektórzy sprawa nie jest jednoznaczna. Wiadomo bowiem, że w czasie badania są obecne fale ultradźwiękowe o nieokreślonym, raz wyższym, raz niższym nasileniu, a wszystko to uwarunkowane jest od rodzaju takiego typu pomiaru. jednakże warto już na początku uspokoić, iż USG nie jest groźne dla zdrowia dziecka. Oto fakty.
depresja sezonowa
Dodane przez: reynermedia
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak sobie poradzić gdy dotyka nas depresja sezonowa?

Niepokój, nadmierna senność, zmniejszenie aktywności. To tylko chwilowa niedyspozycja? Warto skonsultować, czy nie dotknęła nas depresja sezonowa. Depresja sezonowa to zaburzenia depresyjne które nasilają się w okresie jesienno-zimowym, a ustępujące w porach wiosenno-letnich.
pogotowie
Dodane przez: speedoglyn1
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jakiej sytuacji iść do gatrologa?

Żyjemy w czasach postępującej rewolty – technologicznej. Kto nie wierzy niechaj zrobi sobie prosty test: porówna świat sprzed panowania Internetu do tego, co się dzieje dzisiaj. Skok cywilizacyjny, który tak naprawdę zaczęła era pecetów ma też własne złe strony. najgorsza z nich to zastąpienie człowieka przez robota.
kobieta w ciązy
Dodane przez: Sarah Zucca
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Badania, które musi zrobić kobieta brzemienna

Kobieta w ciąży to jest istotna sprawa. I to z bardzo wielu wytycznych. pierwszy, najistotniejszy, jako przynosząca życie rodzicielka, jako przyszła mama, więc również z niemałą porcją wymagań, wyrzeczeń, zmiany sposobu obecnego życia. Może właśnie, dlatego też pojawiło się już tyle opowieści związanych z kobietą w ciąży, iż warto o nich wspomnieć.
e-papieros
Dodane przez: Justin Matthew
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak szybko rzucić palenie?

Palenie papierosów z pewnością zalicza się do zdecydowanie najczęściej występujących nałogów nie tylko w Polsce, ale praktycznie na całym świecie. W wielu przypadkach nawet sami nie mamy świadomości tego, że sami jesteśmy palaczami – wielu ludzi sądzi, że palenie papierosów jedynie przy szczególnych okazjach nie jest równoznaczne z nałogiem, co jednak jest dość błędnym stwierdzeniem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.