ciąza
Dodane przez: Sara Neff
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nie należy nigdy unikać gabinetów ginekologicznych!

Kobiety w naszym kraju chcą funkcjonować zdrowo oraz z całą pewnością nie zamierzają za wcześnie umrzeć. Jednakże każdego dnia niemało pań kończy żywot przedwcześnie, często po prawdziwych męczarniach. Smutne, ale takie jest właśnie życie. Trzeba jednak pamiętać, iż część przedwczesnych zgonów jest spowodowana tym, że w dalszym ciągu niektóre panie obawiają się wizyt u ginekologa.
masaż
Dodane przez: Zenspa1
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Cechy idealnego fizjoterapeuty?

Gdyby przyrównywać wykonywane zawody do jakichś metaforycznych skojarzeń, fizjoterapeuta byłby uzdrowicielem bogatym w szereg cudownych technik zdrowotnych, które przywracają do życia. zagłębiając się w dziedzictwo kulturowe można rzec, że mógłby być takim rodzajem „Jańcio Wodnika” z ekranizacji Jana Jakuba Kolskiego, ale rzecz jasna jest to zbyt duże nadużycie. Na czym więc tak naprawdę polega jego praca?
morze i plaża
Dodane przez: Dainis Matisons
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kiedy planujesz wyjazd nad morzem, tanią opcją może być uzdrowisko

Jeśli planujemy wyjazd na na urlop bez wątpienia na myśl przychodzą nam w głównej mierze gorące plaże i szum błękitnego morza. W naszym kraju można z łatwością wyszukać miejscowości, które praktycznie powstały po to, żeby tam spędzić trochę wolnego czasu, zdają się być do tego przystosowane i mają całą potrzebną infrastrukturę.
oko
Dodane przez: William Warby
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Gdzie poszukać pomocy, jeśli chodzi o oczy?

Znacznie częściej i jednocześnie u znacznie młodszych osób zjawiają się przeróżnego typu wady wzroku. W znacznej mierze jest to spowodowane sporym przesiadywaniem przed telewizorem, albo przed ekranem monitora, co spowoduje, że oko nie tylko wysycha, lecz jednocześnie koncentrujemy wzrok przez znaczną chwilę w jednym, dość niedalekim punkcie, a to znacznie oddziałuje na późniejsze funkcjonowanie naszego wzroku. Na szczęście możemy to znacznie częściej leczyć.
ból
Dodane przez: Thanh Liêm
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pojawia się bez zapowiedzi… Czyli zdań kilka na temat bólu

Nie ma od niego wyzwolonych i niezależnych. przeszkadza małym, jak i zamożnym, był od zawsze i długo jeszcze tu będzie. Nie wybiera, lecz zniewala wszystkich, nie faworyzuje, robi swoją robotę. Ból zęba, bo o nim mowa, to powszechna, niczym przeziębienie, bolączka ludzkości. Jakie jeszcze niedomagania dopadają ludzkość, przed którymi nie da się po prostu uciec?
para
Dodane przez: Pabak Sarkar
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ginekologia estetyczna jest wśród Polek coraz bardziej pożądana

Sporo pań ma spore kłopoty z akceptacją własnych narządów płciowych. A to powoduje, że pożycie erotyczne cechuje się o wiele gorszą jakością. Dzisiaj także Polki są bardzo wyzwolone, a więc to całkowicie normalna sprawa, iż pragną cieszyć się z seksu. Poza tym, chodzi również o wygląd - co prawda niewiele osób ogląda narządy danej niewiasty, lecz bądź co bądź przyszło nam żyć w takich czasach, gdzie najzwyczajniej w świecie wyłącznie liczy się perfekcjonizm.
dzieci na koniach

Hipoterapia i jej atuty

W dzisiejszych czasach coraz większe uznanie zdobywa hipoterapia. Co to jest i z jakich powodów jest wykorzystywana?
okulista
Dodane przez: Mossy Carey
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dobre metody troszczenia się o wzrok

Wzrok jest niezaprzeczalnie jednym z najistotniejszych ludzkich zmysłów. Warto dbać o oczy, zwłaszcza dzisiaj, gdy są one stale narażone na dość poważne schorzenia, jakie są wynikiem przede wszystkim długich godzin spędzonych przed ekranem komputera lub sztucznego światła. Jedną z najbardziej niebezpiecznych chorób jest zaćma, jaka może doprowadzić do całkowitej ślepoty.
Rehabilitacja po wypadku

Rehabilitacja - najważniejsza jest psychika

W chwili, gdy wychodzimy ze szpitala zdarza się, że konieczna jest nam rehabilitacja. Kraków jest miejscem, w którym na sto procent znajdziemy odpowiednie ośrodki rehabilitacyjne.
Piękno od zaraz - zabiegi ekspresowe
Dodane przez: Dreamstime
Treści źródłowe: Dreamstime

W ostatnich latach zabiegi laserem stają się znacznie bardziej rozchwytywane

Funkcjonujemy dzisiaj bardzo szybko, zatem czymś całkowicie naturalnym jest to, że na niemal nic nie mamy wolnych chwil. To nieodpowiednie, lecz no takie są właśnie czasy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.