masaż
Dodane przez: zaphodsotherhead
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób szybko wrócić do dobrej kondycji.

Z zajęciem fizjoterapeuty w polskich warunkach jest prawie tak jak z polskim powszechnym nieuporządkowaniem. to prawda, perspektywa w wielu obszarach się poprawia, ale jakby na złość, co jakiś czas wraca kolejna kwestia, której – mówiąc aluzyjnie – nikt nie raczy zmienić. Tak jest na przykład z normalizacją grupy zawodów. jakiś czas temu jeszcze były już minister sprawiedliwości postąpił o krok dalej i rozpoczął promować deregulację nie myśląc chyba jednocześnie o tym, że miast deregulować powinno się po pierwsze poszczególnewybrane zawody znormalizować!
Metoda na pajączka
Dodane przez: 123rf
Treści źródłowe: 123rf

Zamykanie naczynek

Chyba każda dziewczyna chce wyglądać dobrze przede wszystkim dla swojego chłopaka. Oczywiście dbanie o siebie codziennie jest nader potrzebne, trzeba jednak zdać sobie sprawę z faktu, że niektóre procesy w kobiecym ciele przebiegają samoczynnie.
rehabilitacja
Dodane przez: Ben Sutherland
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy warto dbać o dobrą kondycję

Im większa jest nasza sprawność fizyczna, tym większa szansa na to, iż prościej poradzimy sobie w dalszym życiu, prościej będzie nam wyszukać pracę, czy decydować się na robienie różnorakich kolejnych czynności. Jednak o prawidłowe funkcjonowanie ciała należy już dbać od małego, a jeśli dostrzegamy coś niepokojącego u własnego dziecka, to należy jak najszybciej własne obawy wyjaśnić z doktorem, tak żeby to on dalej powiedział nam co musimy zrobić.
depresja sezonowa
Dodane przez: reynermedia
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak sobie poradzić gdy dotyka nas depresja sezonowa?

Niepokój, nadmierna senność, zmniejszenie aktywności. To tylko chwilowa niedyspozycja? Warto skonsultować, czy nie dotknęła nas depresja sezonowa. Depresja sezonowa to zaburzenia depresyjne które nasilają się w okresie jesienno-zimowym, a ustępujące w porach wiosenno-letnich.
pogotowie
Dodane przez: speedoglyn1
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jakiej sytuacji iść do gatrologa?

Żyjemy w czasach postępującej rewolty – technologicznej. Kto nie wierzy niechaj zrobi sobie prosty test: porówna świat sprzed panowania Internetu do tego, co się dzieje dzisiaj. Skok cywilizacyjny, który tak naprawdę zaczęła era pecetów ma też własne złe strony. najgorsza z nich to zastąpienie człowieka przez robota.

Gdy niezbędne bywa zabieg in vitro?

Sporo par zmaga się z kłopotem bezpłodności. Jak się okazuje, jest to jeden z poważniejszych przypadków, które mogą spotkać również młodych ludzi z różnych przyczyn. Współcześnie jednak istnieje rozwiązanie, z którego pary znacznie chętniej korzystają.
kobieta w ciązy
Dodane przez: Sarah Zucca
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Badania, które musi zrobić kobieta brzemienna

Kobieta w ciąży to jest istotna sprawa. I to z bardzo wielu wytycznych. pierwszy, najistotniejszy, jako przynosząca życie rodzicielka, jako przyszła mama, więc również z niemałą porcją wymagań, wyrzeczeń, zmiany sposobu obecnego życia. Może właśnie, dlatego też pojawiło się już tyle opowieści związanych z kobietą w ciąży, iż warto o nich wspomnieć.
Piękno zamknięte w szafirze!
Dodane przez: Bird&Co
Treści źródłowe: Bird&Co

Uznany ginekolog, endokrynolog, bądź obaj razem?

Ginekolog to medyczny fachowiec wykrywający problemy układu rozrodczego u pań. W pokrewnej dziedzinie pracuje endokrynolog, którego zadaniem jest wykrywanie nieprawidłowości w wydzielinach hormonów. Obie specjalizacje medyczne mają istotne znaczenie, zwłaszcza dla pań, które badają swoje predyspozycje hormonalne oraz związane ze współżyciem seksualnym.
e-papieros
Dodane przez: Justin Matthew
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak szybko rzucić palenie?

Palenie papierosów z pewnością zalicza się do zdecydowanie najczęściej występujących nałogów nie tylko w Polsce, ale praktycznie na całym świecie. W wielu przypadkach nawet sami nie mamy świadomości tego, że sami jesteśmy palaczami – wielu ludzi sądzi, że palenie papierosów jedynie przy szczególnych okazjach nie jest równoznaczne z nałogiem, co jednak jest dość błędnym stwierdzeniem.
kręgosłup
Dodane przez: Gideon Burton
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kłopoty z kręgosłupem i powody schorzenia

Od najmłodszych lat nasi opiekunowie troszczyli się o nas najlepiej jak tylko potrafili, chcąc wychować nas na inteligentnych i dobrych ludzi, którzy powinni kierować się zasadami, dbać o nie i przestrzegać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.