twarz
Dodane przez: Fotolia
Treści źródłowe: Fotolia

Medycyna estetyczna - perfekcyjny sposób na ulepszenie naszego wyglądu - zobacz najlepsze tipy

Dzisiaj ludzie kierują dużą uwagę na swój wygląd. Wielokrotnie zmieniają sposób funkcjonowania, dietę, by dzięki temu mieć lepszą posturę. Niestety sport i właściwe żywienie nie dla każdego człowieka jest sposobem na poprawę swojego wyglądu.
stopy
Dodane przez: osseous
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak chronić wysuszoną skórę stóp i po które kosmetyki sięgnąć?

Skóra na stopach po lecie wymaga intensywnej pielęgnacji. Jakie produkty kosmetyczne kupić, żeby skutecznie i szybko nawilżyć suchy naskórek? Powinnyśmy zafundować sobie dobre kosmetyki do stóp. Ich regularne aplikowanie zapewni naskórkowi gładkość i miękkość, pozbędziemy się także nieestetycznych zrogowaceń i bolesnychbąbli.
Kobieta z tatuażem
Dodane przez: Adrian Miles
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Właściwie wykonane projekty tatuażu to połowa sukcesu

Wśród niemałej palety propozycji tatuaży do wyboru specjaliści w sposób bieżący dorzucają nowe, kolejne oraz jeszcze bardziej trendy. Do realizowania każdego projektu podchodzimy całkowicie indywidualnie, więc nasi klienci są zadowoleni z efektu finalnego. Znakomite tatuaże szczecin tworzy dzięki stosowaniu wysokiej jakości sprzętu, który wiele razy był poddawany różnorakim testom. Robione w naszym studiu tatuaże są zawsze profesjonalne i wykonywane krok po kroku według ustaleń.
Zabieg kosmetyczny
Dodane przez: www.homejobsbymom.com
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wypoczynek w kompleksie SPA

Każdy z nas zasługuje na chwile zapomnienia, szczególnie jeśli na codziennie żyjemy w stresie i w biegu. Lepiej zatroszczyć się o dobrą formę i od czasu do czasu skorzystać z bogatej oferty hoteli SPA. Zdrowy tryb życia to szczególnie dużo ruchu.
Fototapeta czarno biała, przykładowa grafika na fototapetę
Dodane przez: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Dekoracja ścian we wnętrzach

Dużo ludzi chociaż raz w życiu marzyło o zrobieniu sobie tatuażu. Najczęściej były to pomysły okresu młodzieńczego, pojawiające się pod naciskiem znajomych, albo chęć doświadczenia czegoś nowego, by przełamać rutynę codzienności w życiu dojrzałym. Najczęściej plany kończyły się zaledwie na obmyślaniu w głowie obrazka, jaki na przykład mógłby się pojawić na ciele. Nie starczało już zapału na poszukiwania renomowanego salonu tatuażu czy przeglądu cen, nie mówiąc już o wizycie w celu omówienia techniki tatuowania i wyboru wzoru.
Przywracamy blask szarej i zmęczonej cerze
Dodane przez: 123rf
Treści źródłowe: 123rf

Pomysły prewencji kłopotom występujących na skórze u pań.

Propozycje prewencji kłopotom skórnym u przedstawicielek płci pięknej są obecnie na tyle rozwinięte, że również kobiety ze znaczącymi zmianami nie mają potrzeby obawiać się, iż nie zostanie im zaproponowana fachowa terapia.
Kobieta, piękny uśmiech
Dodane przez: BP
Treści źródłowe: BP

Jak zadbać o zęby, aby mieć ładny uśmiech?

Dorosłym, którzy za długo odkładali odwiedziny u dentysty, bardzo często nie można uratować wszystkich zębów. Straty są za wielkie i trzeba zęba usunąć. Ale z resztą kompetentny stomatolog poradzi sobie z pewnością.
strzykawka
Dodane przez: Partha S. Sahana
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Era medycyny estetycznej

Spośród kilku życzeń jedno zasługuje na uwagę. Jest to z jednej strony niedostępne, więc dlatego tak wabiące, a po wtóre to odwieczne pragnienie, które nigdy nie będzie spełnione (choć kto wie, w odległej przyszłości). Mówimy o życiu wiecznym, cóż, nie załapiemy się na ten wieczny bal. Będąc jednakowoż tu, na ziemi, staramy się za wszelką cenę przedłużyć nasze życie, w sensie symbolicznym – zbierając pamiątki, wspomnienia, jak i w sensie estetycznym – troszcząc się o własny wygląd. O tym drugim pragnąłbym napisać parę zdań.
Thierry Mugler, perfum
Dodane przez: Maria Morri
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Oferta kosmetyków z najwyższej półki

Cenione przez producenta oferty wpisują się w aktualne wymogi klientów. Pod uwagę brane są przez wielu jedynie znane na szeroką skalę marki perfum, jakie niezaprzeczalnie wyróżniają się na tle pozostałych propozycji rynkowych. Nieograniczone możliwości, jakie zapewnia dziś marka thierry mugler to efekt wieloletnich poszukiwań jedynie sprawdzonych rozwiązań. Wyjątkowo korzystne ceny za najnowsze zestawy odbijają się szerokim echem na rynku.
Zabiegi kosmetyczne
Dodane przez: Maria Morri
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zabiegi kosmetyczne

Wiele osób musi się uporać z różnymi problemami między innymi są one związane z naszą skórą. Wielu ludzi podczas upałów nadmiernie się poci, co gorsza owa przypadłość jest spotykana nawet, gdy za oknem temperatura nie jest bardzo wysoka, a nadpotliwość jest naprawdę dużym problemem. Wszyscy kiedyś mieliśmy jakieś plamy potu na bluzce.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.