włosy
Dodane przez: Fotolia.com
Treści źródłowe: Fotolia.com

Paniom zależy na utrzymaniu włosów w możliwie dobrej kondycji

Większa część ludzi na świecie przywiązuje duża wagę do codziennej pielęgnacji włosów. Są to w szczególności panie, którym zależy na utrzymaniu włosów w jak najlepszej formie. Aktualnie też wielu panów posiada długie włosy, o jakie należy odpowiednio dbać. W tym celu wykorzystuje się różnorodne kosmetyki i akcesoria.
Kolagen na wakacjach
Dodane przez: DER-MED
Treści źródłowe: DER-MED

Rewelacyjna baza możliwości usług jak zabiegi kosmetyczne

Wśród niesamowicie rekomendowanych obecnie na rynku usług to właśnie oferowane przez naszą firmę zabiegi kosmetyczne cieszą się niemałym uznaniem zarówno wśród zamawiających, jak i wśród klientek.
Laser w służbie piękna
Dodane przez: DER-MED
Treści źródłowe: DER-MED

Metody współczesnej medycyny estetycznej

Współcześnie ładny wygląd ma duże znaczenie dla każdej osoby. Starzenie się jest jednym z procesów, które wzbudza strach u młodych ludzi. Nie można się więc dziwić, że rośnie ilość osób, jakie decydują się na skorzystanie z zabiegów medycyny estetycznej, jaka zresztą oferuje dzisiaj bardzo szeroki wachlarz usług.
Sposoby na niechciane owłosienie
Dodane przez: Fotolia
Treści źródłowe: Fotolia

Zanim wyjdziemy na plażę...

Trzy, dwa, jeden... Pora rozpocząć odliczanie! Lato przybędzie lada chwila. A razem z nim słońce i zadbane, piękne ciało. Aby nie pozostawiło na naszym ciele nieestetycznych plam, usuńmy martwy naskórek i przygotujmy do kąpieli słonecznych.
chirurg
Dodane przez: Phalinn Ooi
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wzrost chirurgii plastycznej w naszym kraju

W naszym kraju istnieje od niedawna, ale jej pozycja jest coraz silniej ugruntowana. Nie rości sobie pretensji, by przypodobać się wszystkim, ponieważ wie, iż to nie o to chodzi w takiej potyczce. Chirurgia plastyczna to dość nowa na naszym rynku medycznym branża, która jednak ofensywą zjednuje sobie coraz więcej zwolenników. każdego roku powstają kolejne lecznice, trend jest wzrastający.
Piękno od zaraz - zabiegi ekspresowe
Dodane przez: Dreamstime
Treści źródłowe: Dreamstime

W ostatnich latach zabiegi laserem stają się znacznie bardziej rozchwytywane

Funkcjonujemy dzisiaj bardzo szybko, zatem czymś całkowicie naturalnym jest to, że na niemal nic nie mamy wolnych chwil. To nieodpowiednie, lecz no takie są właśnie czasy.
zabiegi medycyny estetycznej
Dodane przez: Oceanview MedSpa
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wspaniałe zabiegi estetycznej

współczesne czasy oferują sporo możliwości wymarzonego spędzenia swojego istnienia. aby jednak to osiągnąć nie dość, że powinniśmy mieć trochę pomyślności to konieczne są oszczędności. Wiadomo, im więcej ich mamy tym na więcej sobie możemy pozwolić. lecz w zgodzie ze stwierdzeniem, iż to nie pieniądze szczęście przynoszą, to jak sobie poukładamy życie zależy od nas samych. Finanse są ważne, ale nie najważniejsze.
Metoda na pajączka
Dodane przez: 123rf
Treści źródłowe: 123rf

Zamykanie naczynek

Chyba każda dziewczyna chce wyglądać dobrze przede wszystkim dla swojego chłopaka. Oczywiście dbanie o siebie codziennie jest nader potrzebne, trzeba jednak zdać sobie sprawę z faktu, że niektóre procesy w kobiecym ciele przebiegają samoczynnie.
Dodane przez: Salon Urody Pasja

Lipomasaż i usuwanie blizn

Do niedawna blizny bywały zwykle sprawą nadzwyczaj problematyczną, na długo szpeciły urodę dużo osób, obecnie jednak dużo w takiej rzeczy zaczyna się nareszcie ogromnie zmieniać za kwestią najnowszych technik zajmujących się usunięciem blizn.
Piękno od zaraz - zabiegi ekspresowe
Dodane przez: Dreamstime
Treści źródłowe: Dreamstime

Czym jest dermatologia estetyczna?

Lustereczko, powiedz przecie… Ilu z nas nie zadało sobie tego pytania stając przed lustrem? Nawet jeśli artykułujemy te zagadnienia żartobliwie to jest w nich cząstka prawdy. No cóż, czy pożądamy to, czy nie, szata zewnętrzna jest dość ważny i określa wiele rzeczy. Nie mówimy tu o kanonach piękna, do których niektórzy absurdalnie dążą, ale o pewnych elementach w prezencji, które nas denerwują i chcielibyśmy je odmienić. Z takimi właśnie wyzwaniami walczy dermatolog estetyczny.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.