uśmiech
Dodane przez: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Czy faktycznie umiemy zadbać o swoje zęby?

Skoro nie chcemy zapewne straszyć ludzi wyglądem, musimy zabrać się za niezwłoczną naprawę chociażby stanu własnego uzębienia. Może na ten moment aż tak wielce kiepsko raczej nie ma, ale nie zapomnijmy, że gdy będziemy trochę starsi, bez dwóch zdań zauważymy, iż długoletnie zaniedbania sprawiły, że posiadamy brzydkie uzębienie. Porady dla chcących sensownie zadbać o swoje zęby. Aby nareszcie były czyste, białe, po prostu zdrowe.
lekarstwa
Dodane przez: Flaxe
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nie bójmy się w żadnym wypadku internistów i innych doktorów!

Niech wreszcie Polacy i nie tylko częściej chadzają do lekarzy - przecież nawet wielkie kolejki do specjalistów, na przykład kardiologów, nie mogą sprawiać, że najzupełniej zignorujemy konieczność dbania o własne zdrowie! Zapamiętajmy, iż wyłącznie błyskawicznie wykryte choroby dają wielką szansę na wyzdrowienie. Naturalnie to nie znaczy, że jeśli schorzenie zostanie później wykryte, z automatu utracimy szanse na zdrowe życie, lecz no niech nikt nie myśli, iż wyłącznie hipochondrycy chodzą często do lekarzy.
smutek
Dodane przez: Erin Stoodley
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pomoc profesjonalnego psychologa – w jakich sytuacjach potrzebna?

Dość powszechnie zwykło się uważać, że z pomocy profesjonalnych psychologów mogą korzystać jedynie osoby muszące zmagać się z rzeczywiście dużymi problemami psychicznymi, które nie potrafią nawet prawidłowo funkcjonować w życiu codziennym. Tego typu podejście jest jednak zarazem fałszywe jak i najzwyczajniej krzywdzące, a oprócz tego prowadzi ono do tego, że wielu ludzi którym taka pomoc jest faktycznie konieczna po prostu boi się z niej skorzystać. Warto w takim razie mieć świadomość tego, że specjalista taki będzie w stanie pomóc nam w którychkolwiek trudnych sytuacjach w naszym życiu, które w końcu raz na jakiś czas mogą spotykać właściwie każdego człowieka.
psychoterapeuta
Treści źródłowe: flickr.com

Specjalistyczna terapia psychologiczna – kto może jej potrzebować?

Obecnie właściwie w każdym większym mieście na terenie Polski funkcjonuje minimum jeden gabinet, w którym możemy skorzystać z profesjonalnej psychoterapii. Bardzo dobrze pokazuje to, że usługi takie cieszą się ogromną wręcz popularnością; jest to bardzo dobra wiadomość, bowiem jeszcze dość niedawno bardzo powszechnie twierdzono, że mogą z nich korzystać tylko osoby cierpiące z powodu rzeczywiście poważnych już zaburzeń psychicznych.
okulary
Dodane przez: Mal Booth
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Profilaktyka chorób wzroku

Narząd wzroku jest najcenniejszy narząd receptorowy człowieka, albowiem aż 82% bodźców jest przekazywanych do mózgu dokładnie przez oczy. To one, dają nam tę moc dzięki której poznajemy świat i jego wspaniałości. Toteż tak znaczące jest, abyśmy otaczali specjalną opieką ten narząd i nie bagatelizowali oznak różnych przypadłości z nimi związanych.
Ciąża
Dodane przez: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

In vitro jest coraz powszechniejsza

Kobiety w Polsce rodzą dosyć niewiele dzieci - to niewskazane dla chociażby naszej ekonomii. W końcu ktoś musi zarabiać pieniądze na emerytury. Jedną z najbardziej znaczących przyczyn takiego stanu rzeczy jest z pewnością coraz powszechniejsza wśród Polaków bezpłodność. Naturalnie problemy z płodnością nie są wyłącznie typowo polską specyfiką, lecz skupmy się na naszym podwórku.
lekarz
Dodane przez: Life Mental Health
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rewelacyjne rozwiązania na wyciągnięcie ręki

Dzisiejsze możliwości, jakie gwarantowane są przez wartych rekomendacji ekspertów, wpisują się w aktualne wymogi oraz oczekiwania pacjentów. Rekomendacja samych sportowców, którzy niejednokrotnie ulegali rozmaitego rodzaju kontuzjom, mówi sama za siebie. Zwracając uwagę na to, co może dziś dać chirurg ortopeda Kraków gwarantuje wyjątkowe możliwości. Dzięki bogactwu opcji do wyboru trafić można na te całkowicie dopracowane możliwości.
ciąza
Dodane przez: Sara Neff
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nie należy nigdy unikać gabinetów ginekologicznych!

Kobiety w naszym kraju chcą funkcjonować zdrowo oraz z całą pewnością nie zamierzają za wcześnie umrzeć. Jednakże każdego dnia niemało pań kończy żywot przedwcześnie, często po prawdziwych męczarniach. Smutne, ale takie jest właśnie życie. Trzeba jednak pamiętać, iż część przedwczesnych zgonów jest spowodowana tym, że w dalszym ciągu niektóre panie obawiają się wizyt u ginekologa.
oko
Dodane przez: William Warby
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Gdzie poszukać pomocy, jeśli chodzi o oczy?

Znacznie częściej i jednocześnie u znacznie młodszych osób zjawiają się przeróżnego typu wady wzroku. W znacznej mierze jest to spowodowane sporym przesiadywaniem przed telewizorem, albo przed ekranem monitora, co spowoduje, że oko nie tylko wysycha, lecz jednocześnie koncentrujemy wzrok przez znaczną chwilę w jednym, dość niedalekim punkcie, a to znacznie oddziałuje na późniejsze funkcjonowanie naszego wzroku. Na szczęście możemy to znacznie częściej leczyć.
oczy
Dodane przez: Nastya Birdy
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Świat zmysłów

mężnie można oznajmić, iż bez zmysłów nie ma rzeczywistości. Nawet, jeśli jest to oznajmione z przesadą warto sobie wyobrazić osobę, która nic nie ujrzy, nic nie słyszy, nic nie czuje… egzystuje, lecz niestety nie tak jak zdrowy zjadacza chleba. całe szczęście nie jest możliwa całkowita utrata zmysłów, nawet, jak nie widzimy i nie słyszymy, możemy czuć zapach lub czuć dotknięcie. Ale jak to jest bez któregoś z nich, jak w takiej sytuacji prezentuje się realność?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.