Psycholog – fachowiec od ciężkich myśli

niepokój cię zjada, biegnące życie daje ci w kość, obowiązki, przyrzeczenia, wieloletnie kredyty nie pozwalają spać, do tego twoje dziecko znów rozchorowało się, a pracodawca każe pozostać ci dużej w pracy. Wiesz, że musisz, gdyż masz kredyt, czyli zobowiązanie niemalże na całe życie, wiesz, że musisz, bo masz kochającą familię. Wiesz i wiesz, robisz, działasz… istotnie wyglądają nasze czasy. Nie ma czasu na refleksje, nie ma, bo raz wplątani w machinę zależności nie możemy się z niej wyrwać, musimy sobie w niej dać radę. Potrzebujesz oddechu, świeżego łyku powietrza, otwierasz okno i…
para
Dodane przez: leonardo samrani
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nie obawiajmy się pomocy seksuologa

Seksuolog to dla wielu specyficzny zawód, identycznie jak sam sfera intymna to często temat tabu. W społeczeństwie, w którym bytujemy ta dziedzina jest po prostu wysoce indywidualna, wobec tego dość opornie mawiamy o tym jawnie. istnieją jednakże warunki, kiedy powinno się otworzyć usta i począć mówić. Takim chwilą jest naturalnie wizyta u seksuologa, przed którym trzeba się otworzyć i powiedzieć o swoich prywatnych utrudnieniach.
ból
Dodane przez: Thanh Liêm
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pojawia się bez zapowiedzi… Czyli zdań kilka na temat bólu

Nie ma od niego wyzwolonych i niezależnych. przeszkadza małym, jak i zamożnym, był od zawsze i długo jeszcze tu będzie. Nie wybiera, lecz zniewala wszystkich, nie faworyzuje, robi swoją robotę. Ból zęba, bo o nim mowa, to powszechna, niczym przeziębienie, bolączka ludzkości. Jakie jeszcze niedomagania dopadają ludzkość, przed którymi nie da się po prostu uciec?
Dieta i sport na zdrowie
Dodane przez: www.victualia.pl
Treści źródłowe: www.victualia.pl

Uroda zaczyna się wewnątrz

O tym jak ważna jest właściwa pielęgnacja ciała oraz utrzymanie dobrej kondycji wiedzą nie tylko kobiety, ale także Panowie, coraz częściej sięgają po preparaty do pielęgnacji czy witaminy i odżywki. Jest to szczególnie istotne w czasach wzrostu cywilizacyjnego, epoki fast foodów, chronicznego braku czasu oraz zbyt dużej ilości pracy.
okulista
Dodane przez: Mossy Carey
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dobre metody troszczenia się o wzrok

Wzrok jest niezaprzeczalnie jednym z najistotniejszych ludzkich zmysłów. Warto dbać o oczy, zwłaszcza dzisiaj, gdy są one stale narażone na dość poważne schorzenia, jakie są wynikiem przede wszystkim długich godzin spędzonych przed ekranem komputera lub sztucznego światła. Jedną z najbardziej niebezpiecznych chorób jest zaćma, jaka może doprowadzić do całkowitej ślepoty.
skarpetki
Dodane przez: Trilliumdesign ~ Caroline
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Stopy też wymagają odpowiedniej pielęgnacji


Im bardziej będziemy troszczyli się o własne ciało, tym dłużej utrzyma ono wspaniały oraz młody wygląd. Wszyscy o tym świetnie zaznaczymy, dlatego nabywamy właściwe żele i balsamy, wpisujemy się na masaże. Troszczymy się o całe ciało, pamiętamy, że ręce są naszą wizytówką, a mimo wszystko latem bardzo często okazuje się, iż zapomnieliśmy o odpowiedniej ochronie stóp, że ubierając sandałki nasze stopy, a zwłaszcza pięty nie przedstawiają się w taki sposób w jaki powinny.
łąka
Dodane przez: Joni Räsänen
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Metody na nieustanną alergią?

Alergia jest strasznie denerwująca, potwierdzą ludzie, którzy mają z nią styczność. Te same osoby zgodzą się jednakże z uwagą, iż można z nią walczyć. Może nie da się z nią finalnie wygrać, jednakże właściwe kurowanie to pewność złagodzenia jej symptomów, a tym samym perspektywa na bardziej normalne życie.
e-papieros
Dodane przez: Justin Matthew
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak szybko rzucić palenie?

Palenie papierosów z pewnością zalicza się do zdecydowanie najczęściej występujących nałogów nie tylko w Polsce, ale praktycznie na całym świecie. W wielu przypadkach nawet sami nie mamy świadomości tego, że sami jesteśmy palaczami – wielu ludzi sądzi, że palenie papierosów jedynie przy szczególnych okazjach nie jest równoznaczne z nałogiem, co jednak jest dość błędnym stwierdzeniem.
Suplementy diety
Dodane przez: epSos .de
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie suplementy diety wspomagają trening?

Obecnie na polskim runku dużo jest suplementów diety, które zdołają przyczynić się do wspomagania ćwiczeń fizycznych. Istotne jest jednakże, ażeby wyselekcjonować ten w największym stopniu właściwy, dopasowany do indywidualnych potrzeb wszelkiego człowieka. Każdy wie, że każdy potrzebuje dokładnie czegoś innego i musimy pamiętać, iż to, co dla jednego jest odpowiednie, dla drugiego nie koniecznie musi takie być.
słoiczek popularnej odżywki
Dodane przez: Health Gauge
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Cztery znaczące suplementy diety

Nie od dziś wiadomo, że warto kupować suplementy witaminowe. Wiele preparatów dostępnym na naszym rynku może bardzo dobroczynnie wpłynąć na nasz wygląd oraz formę, mimo że nie są tradycyjnymi medykamentami. W tym tekście opisujemy 4 interesujące suplementy, które są warte zakupu. Można je bez problemu zamówić przez sieć.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.