stopa
Dodane przez: Salvequick
Treści źródłowe: Salvequick

Medykament wspomagający kurację odgniaty

Wiele kobiet na całym świecie narzeka na niewygodną i uciążliwą dolegliwość, czyli na odciski. Powstają one w wyniku nieprawidłowej pielęgnacji stóp oraz źle dopasowanego obuwia. Mechanizm ich pojawiania się jest prosty. Są one efektem stałego ucisku lub tarcia. W trakcie takiego biegu skóra dla ochrony wytwarza tak zwane komórki warstwy rogowej, które nie są podatne na złuszczanie, a nie eleminowane powodują brzydki wygląd oraz wielokrotnie uporczywy ból. Z tego powodu podczas zakupu obuwia trzeba wziąć pod uwagę jego komfort i dopasowanie do stopy, nie powinny być przyczyną oratć i zranien. Jednak jeżeli już się one pojawią należy zadbać o odpowiednią profilaktykę.
psycholog

Psychoterapeuta? Bądźmy spokojni!

Powiedzmy to szczerze, wielu osobom słowa: psycholog, psychiatra czy psychoterapeuta mrożą krew w żyłach. Kojarzą im się bowiem z ciemnym pomieszczeniem, czymś na kształt strasznego zakładu psychiatrycznego lub w lepszym przypadku chociażby z miejscem, jak w „Locie nad Kukułczym gniazdem”, gdzie grzebie się w głowie i powoduje się w niej sieczkę. Trafiają się tam zapewnejedynie „czubki” – domniemają dalej, a krew już tak lodowata, że żyły rozpoczynają pękać… No już. czas zdegradować te bajki.
psycholog
Treści źródłowe: flickr.com

Lekarz Psychoterapeuta to nie wstyd!

Coraz szybsze tempo życia, przeszkody ze zdobyciem pracy lub z zachowaniem obecnego zatrudnienia, wieloletnie kredyty, zarobkowa emigracja i powrót do kraju, żeby na nowo ułożyć sobie życie… Wszystkie te zmartwienia zostawiają ślad, wpływają na pogorszenie sprawności, co prowadzi do zwiększającego poziomu stresu. Jeśli przekroczy on dopuszczalną dawkę tolerowaną przez organizm i zamiast mobilizować rozpocznie przeszkadzać w
codziennym pracy, to oznaka, że powinniśmy rozważyć wizytę u psychologa.
Urządzenia do siłowni
Dodane przez: J
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakim sposobem nadgonić budowę mięśni?

Zbudowanie masy mięśniowej to wybitnie trudne i zarazem wymagające zadanie. W praktyce bowiem wielokrotnie okazuje się, że nawet regularna i nadzwyczaj dobrze skonstruowana dieta oraz ćwiczenia fizyczne nie przynoszą ma wypatrywanych rezultatów.
gabinet
Dodane przez: RubyGoes
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Szybkie tempo życia stwarza konieczność szukania wsparcia u psychologa

Coraz szybsze tempo życia, przeszkody ze zdobyciem pracy lub z zachowaniem obecnego zatrudnienia, wieloletnie kredyty, zarobkowa uchodźstwo i powrót do domu rodzinnego, żeby na nowo zorganizować sobie życie… Wszystkie te zmartwienia zostawiają ślad, oddziałują na pogorszenie stanu zdrowia, co prowadzi do rosnącego poziomu stresu. Jeśli przekroczy on dopuszczalną miarę tolerowaną przez organizm i miast mobilizować zacznie przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu, to zapowiedź, że powinniśmy rozważyć wizytę u psychologa.
e-papieros
Dodane przez: Justin Matthew
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Współczesne papierosy

Dzisiaj nadzwyczaj dużo mówi się o szkodliwości papierosów, które cieszą się dużą popularnością. Niestety, substancje, z których są wykonywane mają charakter uzależniający, toteż wiele osób, nawet jeżeli chce walczyć z nałogiem, nie potrafi efektywnie się mu przeciwstawić. Jak w takim razie przestać palić?
tabletki
Dodane przez: kev-shine
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Musimy dobrze dbać o drogi moczowe

Kiedy oddajemy się fizjologii, nie myślimy o tym, co dzieje się z naszym organizmem. Nie rozmyślamy, jak wygląda przewód moczowy, ani tym bardziej nie myślimy o tego rodzaju kwestiach w czasie współżycia. A mimo wszystko należy powiedzieć, że są to kwestie niesamowicie delikatne. Tak identycznie jak delikatny oraz mocno określony jest czas, jeżeli mamy możliwość począć dziecko, jeśli tylko powiemy, jeżeli przypada nam czas owulacji oraz dni płodnych, to sprawa jest łatwa, ale co robić kiedy samodzielnie nie umiemy tego ustalić?
tabletki
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Nie zażywaj leków samowolnie

Jeżeli chcemy posiadać gwarancję, iż leki które dla siebie kupiliśmy na pewno są tymi najlepszymi, a co najistotniejsze, iż w żaden sposób nam nie zaszkodzą, to zawsze musimy się wcześniej dowiedzieć w konwersacji z farmaceutą, iż będą dla nas odpowiednie. I nie ma tu znaczenia, czy idzie o witaminy, o odchudzanie, czy może pragniemy sobie poradzić z przeziębieniem, by móc znów spokojnie rozpocząć działać.
Tabletki
Treści źródłowe: http://sxc.hu/

Nie zawsze sami wiemy ile mamy tej dawki witamin i minerałów

Kiedy sami ustalamy sobie swoją dietę, to ma szanse się okazać, że nie ciągle dostarczamy swojemu organizmowi dokładnie takiej ilości witamin jak powinniśmy. Wtenczas może się pojawić niedobór, a razem z nim różnorakiego rodzaju niechciane schorzenia. Poza tym, od czasu do czasu na naszym ciele zjawiają się problemy, które mają szanse popsuć nasz wygląd, na szczęście z nimi także możemy sobie zaradzić za podporą medykamentów.
tabletki
Dodane przez: kev-shine
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Z czego można skorzystać w problemach ze zdrowiem

Są takie sytuacje, gdzie zażywanie witamin albo kolejnych leków jest wręcz potrzebne. Ale istnieją też oraz takie chwile, jeżeli sami odczuwamy, iż coś niedobrego staje się z naszym organizmem, wtenczas bez potrzeby spotykania doktora, możemy udać się do apteki oraz tam poprosić o coś, co pomoże nam w dobrym funkcjonowaniu. Naprawdę ze własnymi problemami nie jesteśmy zostawieni sami sobie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.