Zapach
perfumy
Dodane przez: Olga Filonenko
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Eleganckie zapachy powinny być odrobinę tańsze

Kobiety potrafią docenić przedni zapachu mężczyzny - same również lubią dobrze pachnieć. Jednakże perfumy i wody damskie, trzeba jakby nie patrzeć ubolewać z tego powodu, po prostu nie są dostosowane cenowo do naszych comiesięcznych zarobków. Ciężko sądzić, że legendarne marki zapachowe będą przystosowywały ceny do zarobków w określonym państwie. Szczególnie, iż i tak zauważyć idzie spory popyt na firmowe zapachy.
oczy
Dodane przez: Nastya Birdy
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Świat zmysłów

odważnie można oświadczyć, iż bez zmysłów nie ma rzeczywistości. Nawet, gdy jest to stwierdzone na wyrost proszę sobie wyobrazić osobę, która nic nie widzi, nic nie dosłyszy, nic nie poczuje… Żyje, ale niestety nie tak jak zwyczajny śmiertelnik. Na szczęście nie jest możliwa pełna utrata zmysłów, nawet, jak nie widzimy i nie dosłyszymy, możemy odczuwać zapach lub czuć dotyk. Ale jak to jest bez jednego z nich, jak w takiej sytuacji prezentuje się rzeczywistość?
półki w drogerii
Dodane przez: East Midtown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Które zapachy lubią panowie?

By przypodobać się Panom nie jest wystarczająca ciekawa uroda. Facet stwierdzi,iż jesteś piękna, jeśli będziesz mieć w sobie coś wyjątkowego, urzekającego. Wygląd zainteresuje go na niezbyt długo,a osobowość oraz styl bycia zatrzymają go na dłuższy czas. Mężczyznom podobają się ciekawe Panie, mające w swej osobowości odrobinę szaleństwa. Obnoś się także swą kobiecością, uwydatniaj swoją niedostępność a nie będziesz w stanie opędzić się od Panów próbujących znaleźć zagadkę Twojej Pani. Maluj usta przyciągającą szminką przy czym szyję przyozdabiaj ulubionymi zapachami, jakie podkreślą Ciebie i nie pozwolą wymazać się z pamięci.
buteleczka z perfumami
Dodane przez: Richard Elzey
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pozwól się zauroczyć sile zapachu ukrytego w butelce

Zapachy mają niesamowitą siłę. Każdy z nas na własnej skórze odczuł tę moc – perfumy są jak garderoba, musimy je odpowiednio dopasować do charakteru, okazji oraz pory dnia. Każda Pani koniecznie musi mieć w swej kosmetyczce co najmniej dwa flakoniki perfum – jeden zapach lekki, pobudzający oraz dodający energii – idealny o poranku. Kolejny – nieco mocniej uwodzicielski oraz o dużo mocniejszym aromacie. Sprawdzi się z pewnością porą wieczorną i nocną jeśli czeka nas wyjątkowa okazja – to idealne uzupełnienie kreacji.
flakonik z perfumami
Dodane przez: Felix Padrosa Photography
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Perfumy – najłatwiejszy sposób, by zacząć się czuć niesamowicie

Każdy z nas odczuć czasami odrobinę luksusu. Najprościej to osiągnąć za pomocą luksusowych perfum, które potrafią wprawić w wyjątkowy nastrój.Dzięki odpowiedniemu zapachowi kobieta ma możliwość przykuwać uwagę mężczyzn, przyciągać aromatem perfum. Mężczyzna za to może się poczuć silny oraz pociągający. Tanie perfumy niestety w tej sytuacji nie znajdą zastosowania – zapach jest minimalnie wyczuwalny i z dużą szybkością się ulatnia. Warto od czasu do czasu kupić lepsze, droższe perfumy, które później jednak stają się bardziej ekonomiczne. powinniśmy aplikować na swoje ciało sporej ilości zapachu, by by dobrze pachnieć. Używając dobrej jakości perfum wystarczające jest jedno muśnięcie.
perfumy na półce
Dodane przez: East Midtown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Perfumy – subtelna magia

Każdy, kto codziennie korzysta z perfum wie, iż mają one oszałamiające właściwości. Orzeźwiają nas swą wonią, są inspiracją oraz odpowiednio dobrane i użytkowane niezmiennie – są elementem charakterystycznym dla danej osoby. Podkreślają charakter poprzez używanie dobrej linii aromatów. Każdy z nas był nie raz oszołomiony zapachem perfum innej osoby. Aromat sprawi, że dany człowiek przykuje uwagę, perfumy zwiększają bowiem naszą atrakcyjność. Jest to zrozumiałe, zapachy bowiem wpływają na nasze odczucia oraz niezwykle pobudzają zmysły.
mycie włosów pod prysznicem
Dodane przez: UrbaneWomenMag
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Znajdź idealne dla siebie preparaty przeznaczone do pielęgnacji włosów

Włosy to ta część ciała, o którą dbają zwłaszcza panie. Jest to bowiem element, na który zwraca się największą uwagę. Fryzura jest nie tylko dekoracją, lecz również jest w stanie optycznie zmieniać owal twarzy. Często świadczy też o upodobaniach danej kobiety i jest wyznacznikiem jej gustu.
Dodane przez: DIBI

Organiczne kremy i szampony

Włosy stanowią tę część ciała, o jaką troszczą się w szczególności kobiety. Jest to bowiem cześć, na którą zwraca się dużą uwagę. Fryzura może być nie tylko dekoracją, lecz również może optycznie wpływać na owal twarzy. Najczęściej świadczy również o upodobaniach danej kobiety i jest obrazem jej gustu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.