Zapach
perfumy
Dodane przez: Olga Filonenko
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Eleganckie zapachy powinny być odrobinę tańsze

Panie umieją docenić przedni zapachu mężczyzny - same także kochają dobrze pachnieć. Jednakowoż perfumy i wody damskie, należy jakby nie patrzeć mocno ubolewać z owego powodu, po prostu nie są dostosowane cenowo do naszych comiesięcznych zarobków. Trudno sądzić, że znane marki perfumowe będą przystosowywały cennik do zarobków w danym państwie. Zwłaszcza, iż tak czy siak dostrzec można spory popyt na firmowe perfumy.
oczy
Dodane przez: Nastya Birdy
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Świat zmysłów

mężnie można oświadczyć, iż bez zmysłów nie ma realności. Nawet, jeśli jest to oznajmione z przesadą proszę sobie wyobrazić osobę, która nic nie widzi, nic nie usłyszy, nic nie poczuje… Żyje, ale niestety nie tak jak zdrowy człowiek. Na szczęście nie jest możliwa pełna utrata zmysłów, nawet, jak nie widzimy i nie dosłyszymy, możemy czuć zapach lub poczuć dotyk. Ale jak to jest bez któregoś z nich, jak wtedy wygląda realność?
półki w drogerii
Dodane przez: East Midtown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Które zapachy lubią panowie?

By podobać się facetom nie wystarczy uroda. Facet określi,iż jesteś pociągająca, gdy będziesz mieć w sobie coś wyjątkowego, urzekającego.Zewnętrzny wygląd zainteresuje go na jakiś czas,a osobowość oraz styl bycia zatrzymają go na dłuższy czas.Facetom mają szansę spodobać się ciekawe przedstawicielki płci pięknej, mające w swej osobowości nutę pikanterii. Obnoś się więc ze swoją kobiecością, podkreślaj swoją tajemniczość a nie będziesz w stanie wyzwolić się od mężczyzn pragnących rozwikłać zagadkę Twojej osobowości.Ozdabiaj usta błyszczącą szminką oraz szyję przyozdabiaj intrygującymi zapachami,które podkreślą Ciebie i nie dadzą o sobie zapomnieć.
buteleczka z perfumami
Dodane przez: Richard Elzey
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pozwól się zauroczyć sile zapachu ukrytego w butelce

Zapachy mają niesamowitą siłę. Każdy z nas na własnej skórze odczuł tę moc – perfumy są jak garderoba, musimy je odpowiednio dopasować do charakteru, okazji oraz pory dnia. Każda Pani koniecznie musi mieć w swej kosmetyczce co najmniej dwa flakoniki perfum – jeden zapach lekki, pobudzający oraz dodający energii – idealny o poranku. Kolejny – nieco mocniej uwodzicielski oraz o dużo mocniejszym aromacie. Sprawdzi się z pewnością porą wieczorną i nocną jeśli czeka nas wyjątkowa okazja – to idealne uzupełnienie kreacji.
flakonik z perfumami
Dodane przez: Felix Padrosa Photography
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Perfumy – najłatwiejszy sposób, by zacząć się czuć niesamowicie

Każdy z nas odczuć czasami odrobinę luksusu. Najprościej to osiągnąć za pomocą luksusowych perfum, które potrafią wprawić w wyjątkowy nastrój.Dzięki odpowiedniemu zapachowi kobieta ma możliwość przykuwać uwagę mężczyzn, przyciągać aromatem perfum. Mężczyzna za to może się poczuć silny oraz pociągający. Tanie perfumy niestety w tej sytuacji nie znajdą zastosowania – zapach jest minimalnie wyczuwalny i z dużą szybkością się ulatnia. Warto od czasu do czasu kupić lepsze, droższe perfumy, które później jednak stają się bardziej ekonomiczne. powinniśmy aplikować na swoje ciało sporej ilości zapachu, by by dobrze pachnieć. Używając dobrej jakości perfum wystarczające jest jedno muśnięcie.
perfumy na półce
Dodane przez: East Midtown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Perfumy – subtelna magia

Każdy, kto codziennie używa perfum wie, iż posiadają one oszałamiające właściwości. Orzeźwiają nas zapachem, są inspiracją i dobrze dobrane i użytkowane niezmiennie – stają się elementem charakterystycznym dla danej osoby. Podkreślają osobowość przez dobranie dobrej linii aromatów. Każdy był nie raz zafascynowany wonią perfum drugiej osoby. Aromat jest w stanie sprawić, że dana osoba przykuje uwagę, perfumy zwiększają bowiem naszą atrakcyjność. Jak najbardziej to możliwe, zapachy bowiem mają wpływ na naszą wyobraźnię i niezwykle pobudzają zmysły.
mycie włosów pod prysznicem
Dodane przez: UrbaneWomenMag
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Znajdź idealne dla siebie preparaty przeznaczone do pielęgnacji włosów

Włosy to ta część ciała, o którą dbają zwłaszcza panie. Jest to bowiem element, na który zwraca się największą uwagę. Fryzura jest nie tylko dekoracją, lecz również jest w stanie optycznie zmieniać owal twarzy. Często świadczy też o upodobaniach danej kobiety i jest wyznacznikiem jej gustu.
Dodane przez: DIBI

Organiczne kremy i szampony

Włosy stanowią tę część ciała, o jaką troszczą się w szczególności kobiety. Jest to bowiem cześć, na którą zwraca się dużą uwagę. Fryzura może być nie tylko dekoracją, lecz również może optycznie wpływać na owal twarzy. Najczęściej świadczy również o upodobaniach danej kobiety i jest obrazem jej gustu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.