Pielęgnacja
mężczyzna, samochód
Dodane przez: Blue Inc
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Facet atrakcyjny to mężczyzna czysty. Zgodnie z tymi kanonami panowie dbają o siebie z roku na rok coraz bardziej i to jest widoczne. To się chwali.

Schemat pana pachnącego dobrą wodą i poprawnie ubranego jak ciekawego już dawno odszedł w niepamięć. Teraz to nie starczy, aby w oczach płci przeciwnej zdobyć poważanie.
stopy
Dodane przez: osseous
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak chronić wysuszoną skórę stóp i po które kosmetyki sięgnąć?

Skóra na stopach po lecie wymaga intensywnej pielęgnacji. Jakie produkty kosmetyczne kupić, żeby skutecznie i szybko nawilżyć suchy naskórek? Powinnyśmy zafundować sobie dobre kosmetyki do stóp. Ich regularne aplikowanie zapewni naskórkowi gładkość i miękkość, pozbędziemy się także nieestetycznych zrogowaceń i bolesnychbąbli.
włosy
Dodane przez: Fotolia.com
Treści źródłowe: Fotolia.com

Odżywione włosy to fantazja współczesnych kobiet

Puszyste piękne włosy to pragnienie większości kobiet. Jednak żeby włosy rzeczywiście były w takiej formie, o jakiej panie marzą, to należy o nie odpowiednio dbać. Szczególnego traktowania wymagać będą włosy dłuższe, ale posiadaczki krótszych fryzur również powinny o nich systematycznie sobie przypominać. Przede wszystkim należy zadbać o właściwą długość, same końcówki należy regularnie obcinać aby zapewnić im odpowiedni wygląd.
kobieta
Dodane przez: Lies Thru a Lens 
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pielęgnacja trudnej cery

Skóra jest bardzo ważną częścią ciała człowieka. Jako warstwa będąca na wierzchu musi zadanie osłaniać i chronić narządy wewnętrzne i kości. Jest także przez to warstwą widoczną dla innych, nie w każdym przypadku osłaniana przez ubranie. Przykładowo skóra twarzy potrzebuje jak najlepszej pielęgnacji z wielu powodów. Jest ona stale odkryta, przez co jest stale narażona na oddziaływanie rozmaitych czynników, również tych wiążących się z pogoda i temperaturą. Poza tym twarz jest pewnego rodzaju wizytówką człowieka, znaczące jest więc, by była jak najbardziej zadbana.
Zadbaj o piękną szyję i dekolt
Dodane przez: www.newderm.pl
Treści źródłowe: www.newderm.pl

Jakim sposobem skutecznie dbać o skórę?

Absolutnie każdy człowiek powinien wiedzieć o tym, jak niesamowicie ważne jest naprawdę skuteczne dbanie o swoją skórę – istnieje bardzo wiele powodów dla których coś takiego zasługuje z naszej strony na maksymalną uwagę. Przede wszystkim jest to rzecz powiązana z naszym zdrowiem, gdyż zaniedbywanie związanych z tym spraw może nas narazić na sporo różnych dolegliwości. Wielu z nas nawet o tym nie wie, ale skóra stanowi dość wrażliwy element naszego ciała, w związku z czym bez odpowiedniej opieki możemy z nią mieć mnóstwo różnych, niezbyt przyjemnych problemów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.