Terapia
operacja
Dodane przez: 593rd Sustainment Command (Expeditionary)
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Studia medyczne a praca anestezjologa

Mówiąc o lekarzu takim jak anestezjolog, wymienić trzeba jego najistotniejsze obowiązki. Do najważniejszych trzeba w szczególności dokonywanie znieczulenia. Dalszymi funkcjami jest prowadzenie intensywnej terapii oraz ogólne leczenie bólu. Możliwości, które ma do dyspozycji lekarz tej specjalności są nieograniczone, więc wskazane jest decydować się na sprawdzone opcje. Duża praktyka bezsprzecznie pozwala specjaliście na podejmowanie właściwych decyzji.
jazda rowerem
Dodane przez: Vladimir Yaitskiy
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kontuzja podczas uprawiania sportu? Nie martw się, spróbuj najlepszej metody

Jedziesz na nartach, zjazd jest super wyszykowany, śnieg świeży, lecz odpowiednio ubity, słońce idealnie świeci, a błękitne niebo oznajmia, że to będzie niezapomniany górski pobyt. Jeździsz cały dzień, w kolejny dzień to samo, podczas trzeciego dnia przekonujesz się, że stok jest już trochę w gorszym stanie. Twierdzisz, iż to wszystko przez rosnącą temperaturę (wzrosła dzisiaj do blisko ośmiu stopni na plusie), a także przez coraz większą ilość narciarzy. To nie jest to, co był wcześniej, jeździsz jednakowoż wytrwale, aż… zaliczasz kraksę. Na tyle poważny to incydent, iż jesteś zmuszony zrezygnować z szusowania już do końca wypoczynku. A co dalej?
dzieci na koniach

Hipoterapia i jej atuty

W dzisiejszych czasach coraz większe uznanie zdobywa hipoterapia. Co to jest i z jakich powodów jest wykorzystywana?
depresja sezonowa
Dodane przez: reynermedia
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak sobie poradzić gdy dotyka nas depresja sezonowa?

Niepokój, nadmierna senność, zmniejszenie aktywności. To tylko chwilowa niedyspozycja? Warto skonsultować, czy nie dotknęła nas depresja sezonowa. Depresja sezonowa to zaburzenia depresyjne które nasilają się w okresie jesienno-zimowym, a ustępujące w porach wiosenno-letnich.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.