Fototerapia
fototerapia

Jak leczyć depresję sezonową?

Drażliwość, lęk, zmniejszenie aktywności. Z całą pewnością zastanawiasz się, czy dotknęła Cię depresja. Wykonaj w związku z tym krok w dobrym kierunku i przekonaj się w czym tkwi przyczyna tego stanu. Już teraz możesz rozwiązać test depresji Burnsa, który odszukasz choćby w internecie. Rozwiązanie testu zajmuje tylko parę minut, po których będziesz w stanie się dowiedzieć czy rzeczywiście cierpisz na depresję, a jeżeli tak to w jakim stopniu jest poważna.
fototerapia

Jak stosować lampę do fototerapii?


Fototerapia to jeden ze znakomitych sposobów pomagających w leczeniu depresji. Jeśli nęka nas stały niepokój, nerwowość, wahania humoru, chorobliwe zmęczenie, przygnębienie i ogólna bierność, przypuszczalnie my również cierpimy na depresję sezonową związaną z niedostatkiem światła dziennego. W takim przypadku warto jest zaopatrzyć się w lampę do fototerapii i rozpocząć zabiegi, aby szybko wrócić do dobrej formy.
Dodane przez: Marcus Vegas

Leczenie światłem oraz jej plusy

Ostatnimi czasy nadzwyczaj popularne stały się zabiegi fototerapii. Fototerapia jest naświetlaniem za pomocą właściwego typu światła, które ma właściwości lecznicze i dużo większą moc niż normalne lampy. Pomaga w leczeniu depresji wywołanej niedostatkiem słońca wcześnie rano, szczególnie podczas zimy. Niedobór światła może doprowadzać m.in. do zaburzeń cyklu snu, wahania nastroju, kłopotów z koncentracją a także zakłóceń w rytmie wydzielania hormonów.
zdrowie
Dodane przez: Centrum Naturhouse
Treści źródłowe: Centrum Naturhouse

W jaki sposób uchować nasze zdrowie na dobrym poziomie

Zachowanie naszego zdrowia w nadzwyczaj dobrym stanie to z pewnością priorytet znacznej części naszego społeczeństwa. Praktyka jak najbardziej pokazuje nam, że wielokrotnie szukamy wybitnie innowacyjnych sposób, dzięki którym nasze zdrowie niewątpliwie będzie zachowane w słusznym stanie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.