Fitness
ćwiczący zawodnik
Dodane przez: Commander, U.S. 7th Fleet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W Polsce stale rośnie popularność aktywności fizycznej

Aktualnie zderzają się dwie rożne tendencje. Z jednej strony alarmująco zwiększa się liczba ludzi bardzo otyłych, co zagraża ich zdrowiu, a w najcięższych przypadkach także życiu. Jednocześnie, panuje swoista moda na aktywność fizyczną - dużo osób stara się ćwiczyć oraz stosownie odżywiać. Oczywiście, drugi trend jest bardzo wskazany, szczególnie aktualnie, kiedy osoby otyłe stają się znaczącym obciążeniem dla służby zdrowia. Jednym z najbardziej lubianych dyscyplin sportowych jest bieganie.
trening nordic walking
Dodane przez: Nujotajiem.lv Palki.lv
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakim sposobem ćwiczyć u siebie w mieszkaniu i się tym tak szybko nie znudzić?

Wszyscy doskonale wiemy, że ruch to zdrowie. Dlatego wszyscy starają się znaleźć jakąś formę aktywności fizycznej, która będzie dla nich odpowiadała. Dobrze, że możliwości jest całe mnóstwo, tak, więc wszyscy chętny na sto procent znajdą jakiś aktywne zajęcie dla siebie. Nie trzeba od razu chodzenia na siłownię, czy biegania maratonów, na początek możemy zacząć od czegoś lżejszego, co nie odstraszy nas do ćwiczeń. Fajnym pomysłem są kijki nordic walking. Gdy idziemy na dwór możemy wybrać wygodny strój i wziąć kijki. Poza tym inwestycja kijków będzie idealną motywacją do systematycznych spacerów.
trening na sali gimnastycznej
Dodane przez: USAG- Humphreys
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak najlepiej przygotować się do różnych ćwiczeń fizycznych, w tym fitness

Jeśli ktoś chciałby faktycznie dobrze zadbać o swoje zdrowie i wygląd zewnętrzny, to nade wszystko musi znaleźć dla siebie odpowiednią dyscyplinę sportową – jest to niezwykle ważne, bowiem bez aktywności fizycznej nasze ciało nigdy nie będzie mogło funkcjonować w pełni poprawnie. Do absolutnie najlepszych propozycji w tej kwestii bez wątpienia należy w chwili obecnej fitness. Jest to szczególnie doskonały sposób na zbudowanie dobrej kondycji fizycznej, a dodatkowo oddając się czemuś takiemu będziemy w stanie osiągnąć rzeczywiście atrakcyjną sylwetkę.
codzienne ćwiczenia
Dodane przez: Port of San Diego
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Akcesoria dla miłośników fitness i wszelakich aktywności

Ogólnie pojęty fitness bez wątpienia należy do absolutnie najciekawszych aktywności fizycznych, jakim tylko może oddawać się praktycznie każdy z nas. Z jednej strony nie jest to zbyt trudne, zatem może to być ciekawa propozycja również i dla osób początkujących, które nie posiadają doświadczenia z jakimikolwiek sportami ani też nie posiadają większej kondycji fizycznej. Dodatkowo jest to jednocześnie skuteczny sposób na zatroszczenie się o swoje ciało i osiągnięcie u siebie zadowalającej sylwetki – z tego też powodu ciężko byłoby dziwić się temu, że aktualnie cieszy się on tak ogromną popularnością. Jeżeli jednak sami chcemy się tym zająć to w pierwszej kolejności musimy zdać sobie sprawę z tego, jak bardzo istotne są tutaj rzeczy takie jak na przykład koszulki fitness.
jogging na plaży
Dodane przez: Thomas Rousing
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ruch to zdrowie!

Różne są motywy uprawiania poszczególnych dyscyplin sportowych. Jogging, basen, jazda na rowerze to sporty mające znaczenie przede wszystkim dla zdrowia. Ćwiczenia na siłowni łączą i zdrowie i troskę o dobry wygląd. Natomiast przyjemność to zasadniczy powód uprawiania futbolu czy turystyki pieszej. Nieważne którą formę ruchu się zdecydujemy, ważne by na stałe zagościł w naszym życiu. Musimy zatem wybrać taką, która zapewni nam największą frajdę.
buty marki Nike
Dodane przez: Achim Hepp
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Akcesoria sportowe

Dla miłośników sportu jednym z najważniejszych aspektów jest odpowiedni sprzęt. Ludzie ci inwestują więc niejednokrotnie w kosztowne urządzenia do profesjonalnych ćwiczeń. Czasami jest sytuacja, że po kupnie tego rodzaju sprzętu rezygnują z uprawiania sportu. Część jednak kontynuuje trenowanie i korzysta z zakupionego sprzętu przez długi czas. Powinno się pamiętać, że przy odpowiednim poziomie zmotywowania danego zawodnika trening może być prowadzony bez konieczności kupowania kosztownego sprzętu. Przynajmniej nie w każdej sytuacji się przepłaca.
kobieta podczas biegania
Dodane przez: Gareth Williams
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wielkość jest najróżniejsza

Warto zwrócić uwag wagę na to, że oferowany nam materiał do ćwiczeń, to tak naprawdę mniejsze oraz większe sprzęty, a więc nie ma większego znaczenia czy posiadamy wielki dom, czy małe mieszkanie. Jeżeli tylko odpowiednio wyszukamy, to odnajdziemy coś odpowiedniego dla siebie, coś na czym będziemy mieli możliwość poćwiczyć oraz przez co będziemy mieli szanse odpowiednio zadbać o swoją sylwetkę.
sprzęt sportowy w parku
Dodane przez: Brisbane City Council
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Znajdź funkcjonalne sprzęt dla siłowni w sklepie sportowym

W naszym kraju sport jest dziedziną wyjątkowo popularną i dużo osób korzysta z różnej formy tej dyscypliny. Zdecydowanie w obecnych czasach bardzo powszechny jest fitness dla kobiet, natomiast mężczyźni wolą spędzać czas w siłowni, żeby dzięki temu zrelaksować się po wytężonym dniu i jednocześnie popracować nad swą sylwetką.
rowerzysta na wyścigu
Dodane przez: Chris Hunkeler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co sprawia, że sport jest tak popularny

Jesteśmy wszyscy świadkami, jak pomału zmienia się podejście naszych rodaków do sportu. Gdy pójdziemy pod wieczór do pobliskiego parku, zaskoczy nas liczba osób, które biegają, trenują na rowerze lub uprawiają nordic walking. Daliśmy się wciągnąć w modę na zdrowy tryb życia. I świetnie.

Parę słów o zdrowym stylu życia

Nadchodzi wiosna, a wraz z nią cieplejsze dni, kiedy to będziemy odsłaniać więcej ciała. Kiedy nareszcie zrzucimy z siebie przepastne swetry i grube spodnie, może się zdarzyć, że przybrało nam tu i ówdzie. Co robić? Wiosna za rogiem, a tutaj taka słoninka? Zamiast popadać w histerię, trzeba podejść do kłopotu odpowiednio.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.