Dieta
stosowanie leków na dolegliwości
Dodane przez: kev-shine
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Doskonal swoją kondycję wykorzystując odpowiednie leki - teraz zakupisz je w aptece bez trudu

To normalne, że od czasu do czasu przydarzają się różne bóle, infekcje lub choroby – ważne jest to, żeby właściwie z nimi walczyć. Przydatne przy podobnych działaniach bywają leki i suplementy diety. Powinno się pamiętać o tym, że nie wszystkie leki dostępne w aptekach wymagają recepty. W niektórych przypadkach można zakupić specyfiki bez recepty oraz wspomagać swą kondycję.
siłownia
Dodane przez: iStock.com
Treści źródłowe: iStock.com

Odżywki nie zawsze są wyłącznie złe

Często można spotkać się z kategorycznym stwierdzeniem, że substancje odżywcze, które przyjmowane są przez kulturystów, jak i też od czasu do czasu przez osoby zachodzące na siłownię są niedobre oraz iż spowodują więcej szkody aniżeli dobrego, a co się z tym łączy, trzeba je usunąć ze sprzedaży. Prawda mimo wszystko jest taka, iż one, tak jak wszystko inne, posiadają swoje dobre i negatywne strony, a tylko od nas będzie zależało, w jaki sposób będą oddziaływały na nasz organizm.
obiad
Dodane przez: Trubble
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Uwaga na zakwaszenie organizmu!

Choć cierpi na tą dolegliwość około 80 procent Europejczyków, to wiedza o tym, iż jest to zakwaszenie organizmu umyka gdzieś naszej uwadze. A to niedobrze, ponieważ dolegliwość ta jest niezbyt przyjemna a do tego uprzykrzająca nasze funkcjonowanie. Powoduje podatność na choroby, osłabienie i senność, odpowiedzialna jest za problemy z włosami i ze skórą. Dobrze jest dowiedzieć się, czym właściwie jest zakwaszenie organizmu i jak można z nim walczyć.
Ciąża
Dodane przez: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

In vitro jest coraz powszechniejsza

Polki rodzą względnie niewiele dzieci - a to niekorzystne dla chociażby naszej gospodarki. Przecież ktoś powinien zarabiać pieniądze na emerytury. Jedną z głównych przyczyn takowego stanu rzeczy jest niewątpliwie coraz bardziej powszechna wśród mieszkańców Polski bezpłodność. Oczywiście kłopoty z płodnością nie są nigdy wyłącznie polską specyfiką, lecz skupmy się na polskim podwórku.
sport
Dodane przez: Materiały prasowe
Treści źródłowe: Sport-shop.pl

Sport to zdrowie - sprawdź i rozpocznij trening już teraz

Sporo mówi się dzisiaj o tym, iż istotna jest dbałość o swoją sylwetkę, o swoją kondycję. Kiedy pragniemy sporo żyć i do końca funkcjonować z pewnością samodzielnie, to musimy jak najczęściej ćwiczyć i jednocześnie również dobrze się żywić. A ponieważ coraz więcej ludzi się do tego przystosowuje, to mamy znacznie prostszy dostęp do urządzeń, które w ćwiczeniach nam dopomagają.
włosy
Dodane przez: Fotolia.com
Treści źródłowe: Fotolia.com

Odżywione włosy to fantazja współczesnych kobiet

Puszyste piękne włosy to pragnienie większości kobiet. Jednak żeby włosy rzeczywiście były w takiej formie, o jakiej panie marzą, to należy o nie odpowiednio dbać. Szczególnego traktowania wymagać będą włosy dłuższe, ale posiadaczki krótszych fryzur również powinny o nich systematycznie sobie przypominać. Przede wszystkim należy zadbać o właściwą długość, same końcówki należy regularnie obcinać aby zapewnić im odpowiedni wygląd.
para podczas joggingu
Dodane przez: Ed Yourdon
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Warto ćwiczyć - nawet w swoim domostwie!

Taka persona, która przez niemalże całe swoje życie nieustannie stroni od aktywności fizycznej pewnie nie będzie żyła za długo. Tzn. trudno wyrokować, lecz praktycznie na 100% pewne jest to, że jeśli nawet życie będzie całkiem długie, to tak czy siak będzie ono tak jakby naznaczone wszelkiego rodzaju choróbskami, ciągłym skarżeniem się na własne zdrowie.
jeden z zabiegów na day spa
Dodane przez: Siedlisko Morena

SPA - zabiegi i inne sposoby na zdrową sylwetkę

Kiedy zbliża się czas wiosny znaczna ilość kobiet nade wszystko skupia się na tym, by korzystać ze specjalistycznych zabiegów, jakie są w stanie poprawić wygląd ich figury. Oddzielnie od tego, czy są to kobiety o bardziej puszystych kształtach lub też nie, każda bez wyjątku ma chęć po prostu czuć się pięknie, gdy przyjdzie moment zrzucenia z siebie dużej ilości zimowych ubrań.
żołądek
Dodane przez: Hey Paul Studios
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co powinniśmy zrobić, aby nie skarżyć się na stan zdrowia?

Kochamy nieustannie narzekać - na polityków, zarobki, ale również na swoje zdrowie. W sumie byłoby dobrze, gdyby narzekanie, szczególnie na stan zdrowia, nie miało większej racji bytu. Jednakowoż w wielu przypadkach faktycznie możemy napotkać na niemałe problemy, przykładowo jęczmień na oku bądź przytrucie się. Bardzo wielu mądrych ludzi mawia, że miłość czy bogactwo odgrywają istotną rolę, lecz i tak w żadnym wypadku nie należy jakoś deprecjonować bardzo dużego znaczenia zdrowia. Dbajmy o siebie, to raczej nie jest takie trudne!
mężczyzna
Dodane przez: Butz.2013
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy pokarm ma obszerny wpływ na nasz organizm?

Nie da się ukryć, że w naszym życiu niezmiernie ważną kwestia bezsprzecznie jest dieta. Jest to swego rodzaju paliwo, które w wielu przypadkach dodaje nam sił do działania. W praktyce niemniej tymczasem raz za razem nasz pożywienie jest niedobrze zbilansowane. Większość z nas bowiem nie kieruje się zasadami racjonalnego odżywiania, co bez wątpienia niesłychanie negatywnie odbija się na naszym zdrowiu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.