Ciąża
usg
Dodane przez: Edwin Maolana
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jakiej sytuacji musimy wykonać badanie usg?

Wiele przyszłych matek zadaje sobie pytanie: czy nazbyt częste robienie USG może być niebezpieczne dla noworodka. kwestia nie jest taka oczywista, bo jak tłumaczą niektórzy sprawa nie jest jednoznaczna. Wiadomo bowiem, że w czasie badania są obecne fale ultradźwiękowe o nieokreślonym, raz wyższym, raz niższym nasileniu, a wszystko to uwarunkowane jest od rodzaju takiego typu pomiaru. jednakże warto już na początku uspokoić, iż USG nie jest groźne dla zdrowia dziecka. Oto fakty.
kobieta
Dodane przez: Wen Chen
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ginekologia plastyczna dla każdej kobiety

Obecnie coraz popularniejsze są zabiegi tak zwanej medycyny estetycznej. Ostatnio technologia i medycyna rozwinęły się tak bardzo, że medycyna nie jest stosowana wyłącznie do celów związanych z ratowaniem zdrowia i życia. Na dzień dzisiejszy jej osiągnięcia wykorzystuje się również do zabiegów czysto estetycznych, czyli związanych z wyglądem i generalnym samopoczuciem pacjentów. Niejednokrotnie zdarza się bowiem, że pacjenci są niezadowoleni z wlasnego wyglądu, gdy przykładowo wygląd jakiejś części ciała jest powodem kompleksów.
orbittreki dla młodej mamy
Dodane przez: Jack
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Steppery Kettler, Orbitreki Kettler / W jaki sposób skutecznie odzyskałam sylwetkę po porodzie?

Przez chyba całe swoje życie byłam szczupłą osobą - jednakże po zajściu w ciążę po prostu to się zmieniło. Zdaję sobie sprawę, że ciąża ma swoje prawa, zmienia sylwetkę, lecz myślałam, iż po rozwiązaniu nareszcie powrócę do wcześniejszej sylwetki. Jednak było coraz gorzej. Na początku bagatelizowałam temat, a poza tym miałam ważniejsze sprawy do wykonania - pewnie wszyscy wiedzą, że wychowywanie małego dziecka to kupa pracy. No dobrze, ale naprawdę musiałam w jakiś sposób działać, zdecydowanie nie mogłam udawać, że nie ma tematu
.
Kobieta w ciąży
Dodane przez: baby-shower.pl
Treści źródłowe: baby-shower.pl

Zdrowa mama

Zdrowy tryb życia przez 9 miesięcy to zwyczajnie warunek konieczny. Kobiety chcą się zdrowo żywić, testują nowe zajęcia fitness, łykają witaminy. Jak przetrwać ciążę w zdrowiu?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.