Aktywność
fototerapia

Jak leczyć depresję sezonową?

Drażliwość, lęk, zmniejszenie aktywności. Z całą pewnością zastanawiasz się, czy dotknęła Cię depresja. Wykonaj w związku z tym krok w dobrym kierunku i przekonaj się w czym tkwi przyczyna tego stanu. Już teraz możesz rozwiązać test depresji Burnsa, który odszukasz choćby w internecie. Rozwiązanie testu zajmuje tylko parę minut, po których będziesz w stanie się dowiedzieć czy rzeczywiście cierpisz na depresję, a jeżeli tak to w jakim stopniu jest poważna.
trening na sali gimnastycznej
Dodane przez: USAG- Humphreys
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak najlepiej przygotować się do różnych ćwiczeń fizycznych, w tym fitness

Jeśli ktoś chciałby faktycznie dobrze zadbać o swoje zdrowie i wygląd zewnętrzny, to nade wszystko musi znaleźć dla siebie odpowiednią dyscyplinę sportową – jest to niezwykle ważne, bowiem bez aktywności fizycznej nasze ciało nigdy nie będzie mogło funkcjonować w pełni poprawnie. Do absolutnie najlepszych propozycji w tej kwestii bez wątpienia należy w chwili obecnej fitness. Jest to szczególnie doskonały sposób na zbudowanie dobrej kondycji fizycznej, a dodatkowo oddając się czemuś takiemu będziemy w stanie osiągnąć rzeczywiście atrakcyjną sylwetkę.
piekne włosy
Dodane przez: Stacie DaPonte
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W trosce o zdrowy wygląd włosów

W obecnym świecie niezwykle ważny jest wygląd zewnętrzny. Przyjemna aparycja to czasem jeden z najważniejszych wymogów w procesie rekrutacyjnym. Dlatego mnóstwo osób zwraca większa uwagę na swoją cielesność. Staramy się odżywiać zdrowo, uprawiamy różne dyscypliny sportu i chodzimy do salonów piękności. Nawet panowie zaczęli w końcu dbać o swoją aparycję i chodzą na wizyty do kosmetyczki.
beMeister,  zestaw akcesoriów wspomagający trening piłkarzy
Dodane przez: beMeister
Treści źródłowe: IMPIRE

Kupowanie sportowych akcesoriów

W dzisiejszych czasach, kiedy pracowanie coraz częściej polega na obsługiwaniu komputerów i urządzeń, wielu ludziom pożyteczny okazuje się dodatkowy wysiłek fizyczny. Sport to zdrowie, ale trudno uprawiać go dziś bez posiadania odpowiedniego zestawu akcesoriów oraz obuwia idealnego także dla wyczynowych sportowców, jak i dla miłośników biegania oraz ekstremalnych sportów. Najbezpieczniej takie decyzje podejmować mądrze, aby zakupić najwytrzymalsze buty sportowe. Aby trafnie dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z firmami produkującymi tylko obuwie dobrej jakości i zaufać jedynie najlepszym sklepom z obuwiem sportowym.
orbittreki dla młodej mamy
Dodane przez: Jack
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Steppery Kettler, Orbitreki Kettler / W jaki sposób skutecznie odzyskałam sylwetkę po porodzie?

Przez chyba całe swoje życie byłam szczupłą osobą - jednakże po zajściu w ciążę po prostu to się zmieniło. Zdaję sobie sprawę, że ciąża ma swoje prawa, zmienia sylwetkę, lecz myślałam, iż po rozwiązaniu nareszcie powrócę do wcześniejszej sylwetki. Jednak było coraz gorzej. Na początku bagatelizowałam temat, a poza tym miałam ważniejsze sprawy do wykonania - pewnie wszyscy wiedzą, że wychowywanie małego dziecka to kupa pracy. No dobrze, ale naprawdę musiałam w jakiś sposób działać, zdecydowanie nie mogłam udawać, że nie ma tematu
.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.