Suplement diety
suplement diety
Dodane przez: DES Daughter
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób zwiększyć własne libido?

Niskie libido nie jest wielkim kłopotem - jeśli pojawia się raz na jakiś czas. Jednak jeżeli ktoś nieustannie narzeka na brak libido, musi rozpocząć tak jakby walkę z tym zjawiskiem. A więc zainteresowani zwiększeniem własnego libido - lub libido faceta/kobiety, powinni zaznajomić się z radami umieszczonymi przez człowieka, który miał bardzo duże problemy z libido, praktycznie zawalił się jego wieloletni związek, lecz na szczęście dał sobie radę. Przecież libido tak czy siak nie jest nieuleczalną chorobą, to pewne.

Parę słów o zdrowym stylu życia

Nadchodzi wiosna, a wraz z nią cieplejsze dni, kiedy to będziemy odsłaniać więcej ciała. Kiedy nareszcie zrzucimy z siebie przepastne swetry i grube spodnie, może się zdarzyć, że przybrało nam tu i ówdzie. Co robić? Wiosna za rogiem, a tutaj taka słoninka? Zamiast popadać w histerię, trzeba podejść do kłopotu odpowiednio.
siłownia
Dodane przez: iStock.com
Treści źródłowe: iStock.com

Czas iść na siłownię!

Mimo że niedawno minęły Święta Bożego Narodzenia i jest mróz, trzeba już zastanowić się nad plażową formą. Do lata jeszcze pół roku, a zatem akurat tyle, żeby zapisać się na aerobic lub siłownię i zmodyfikować dietę. Kilka tygodni przed wakacjami sale są zatłoczone tzw. "sezonowcami", którzy próbują polepszyć swój wygląd w niewielkim czasie.To pomyłka, bo modelowanie sylwetki wymaga długich tygodni mocnej pracy oraz mnóstwa wyrzeczeń.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.