Jezioro
Ciechocinek
Dodane przez: grego1402
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Miejscowości uzdrowiskowe to doskonałe miejsce odpoczynku na każdy czas.

Rzeczpospolita Polska jest krajem o wielu walorach przyrodniczych. Polska oferuje możliwość aktywnego odpoczynku nad morzem, otworem stoi dużo niewielkich lub dużych pasm górskich, swoje walory oferują liczne jeziora i rzeki, jest także niewielka pustynia.
ratownik
Dodane przez: Simone Liberanome
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nad wodą również mamy szanse czuć się bezpiecznie

Jeżeli idziemy w góry, zaznaczymy iż gdzieś niedaleko jest stacja ratowników górskich, którzy w razie jakichkolwiek problemów wyruszą nam na pomoc. Na szczęście taką samą gwarancję, iż właściwe osoby czuwają nad naszym bezpieczeństwem, mamy szanse mieć wypoczywając nad wodą. Co więcej, ta gwarancja jest jeszcze znaczniejsza, ponieważ tu praktycznie ratownik jest w pobliżu naszego wzroku, pewnie że pod warunkiem, iż wybierzemy dobry rodzaj plaży.
wakeboard
Dodane przez: www.GlynLowe.com
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Sporty wodne i zimowe - co może ci się przydać?

Tak samo jak narty wodne, identycznie i wakeboard polega na utrzymywaniu się na powierzchni wody na desce wakeboardingowej. W tym przypadku tymczasem deska jest jedna, całkowicie jak przy snowboardingu. Zależnie od umiejętności pływaka (wakeboarder'a) sport ten może być niezwykle efektowny. Do ciągnięcia wakeboardera zastosować można łódź motorową lub wyciąg. W naszym kraju jest już parę doskonale działających ośrodków wodnych mających na wyposażeniu wyciąg do wakeboardingu.
domek letniskowy od frontu
Dodane przez: Michael Coghlan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Domek letniskowy w Sulęczynie a oferta noclegowa

Wielu spragnionych dalekich podróży, po spełnieniu najważniejszych we własnym mniemaniu wymogów wyjazdowych w różne, odległe od Polski miejsca, wraca z pokorą do wycieczek po Polsce. W naszym kraju odnaleźć można wiele inspirujących miejscowości, które znajdują się w szczególnie urokliwych miejscach. Idealnym miejscem wypoczynku weekendowego z rodziną oraz przyjaciółmi okazać się może niepozorny domek letniskowy w Sulęczynie. Jest to duża wieś położona na Kaszubach ze szczególnie rozwiniętą bazą turystyczną.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.