Wygląd
strzykawka
Dodane przez: Partha S. Sahana
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Era medycyny estetycznej

Spośród kilku życzeń jedno zasługuje na uwagę. Jest to z jednej strony niedostępne, więc dlatego tak wabiące, a po wtóre to odwieczne pragnienie, które nigdy nie będzie spełnione (choć kto wie, w odległej przyszłości). Mówimy o życiu wiecznym, cóż, nie załapiemy się na ten wieczny bal. Będąc jednakowoż tu, na ziemi, staramy się za wszelką cenę przedłużyć nasze życie, w sensie symbolicznym – zbierając pamiątki, wspomnienia, jak i w sensie estetycznym – troszcząc się o własny wygląd. O tym drugim pragnąłbym napisać parę zdań.
para
Dodane przez: Pabak Sarkar
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ginekologia estetyczna jest wśród Polek coraz bardziej pożądana

Sporo pań ma spore kłopoty z akceptacją własnych narządów płciowych. A to powoduje, że pożycie erotyczne cechuje się o wiele gorszą jakością. Dzisiaj także Polki są bardzo wyzwolone, a więc to całkowicie normalna sprawa, iż pragną cieszyć się z seksu. Poza tym, chodzi również o wygląd - co prawda niewiele osób ogląda narządy danej niewiasty, lecz bądź co bądź przyszło nam żyć w takich czasach, gdzie najzwyczajniej w świecie wyłącznie liczy się perfekcjonizm.
Dieta i sport na zdrowie
Dodane przez: www.victualia.pl
Treści źródłowe: www.victualia.pl

Uroda zaczyna się wewnątrz

O tym jak ważna jest właściwa pielęgnacja ciała oraz utrzymanie dobrej kondycji wiedzą nie tylko kobiety, ale także Panowie, coraz częściej sięgają po preparaty do pielęgnacji czy witaminy i odżywki. Jest to szczególnie istotne w czasach wzrostu cywilizacyjnego, epoki fast foodów, chronicznego braku czasu oraz zbyt dużej ilości pracy.
Sposoby na niechciane owłosienie
Dodane przez: Fotolia
Treści źródłowe: Fotolia

Zanim wyjdziemy na plażę...

Trzy, dwa, jeden... Pora rozpocząć odliczanie! Lato przybędzie lada chwila. A razem z nim słońce i zadbane, piękne ciało. Aby nie pozostawiło na naszym ciele nieestetycznych plam, usuńmy martwy naskórek i przygotujmy do kąpieli słonecznych.
Puder, kosmetyki
Dodane przez: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Jak najlepiej stworzyć profesjonalny makijaż?

Zachowanie dobrego wyglądu niewątpliwie w dniu dzisiejszym jest bardzo pożądane przez dużą ilość kobiet. W tym miejscu można śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że multum kobiet nie wyobraża sobie normalnego działania bez codziennego makijażu. W tym miejscu rzecz jasna pożądane byłoby wspomnieć, że dobrze zastosowany makijaż bezsprzecznie pozytywnie wpłynie na wygląd kobiety, niemniej jednakże musi on zostać wykonany z całą starannością.
Dodane przez: Estoria.pl

Najlepsze produkty do pielęgnacji włosów

Dzisiaj każda osoba posiada możliwość zadbać o ładny wizerunek. Nie potrzeba większych środków pieniężnych, ani szczególnie wiele wysiłku, żeby cieszyć się zdrowym oraz atrakcyjnym wizerunkiem. Ważną jego częścią składową są włosy. Współcześni naukowcy dowodzą, iż mogą być one istotnym elementem w doborze partnera.

W jaki sposób zadbać o wizerunek?

Troska o własny wygląd niewątpliwie w dniu dzisiejszym jest nadzwyczaj ważną kwestią. W pewien sposób można nawet zaryzykować określeniem, że nasz wizerunek niejednokrotnie zwiększa naszą pożądane byłoby jako człowieka. Niemniej jednakże nie wszyscy z nas umieją odpowiednio o niego zadbać.
Smartfon przy rowerze

Czasami ludzie oceniają się po telefonach

Bardzo często dzieje się tak, że traktujemy własny telefon, jako naszą indywidualną wizytówkę, na zasadzie, że musi on być jak najwspanialszy, ponieważ inaczej stwierdzą, że nas nie stać na kolejny, albo pomyślą, że posiadamy nieciekawy gust. Dlatego właśnie tak sporo czasu zwracamy na wybór właściwego dla siebie telefonu komórkowego. Jednak w tym wszystkim nie mamy szansy zapomnieć o sobie i o tym, że o własne ciało, jaki również o własny wygląd zewnętrzny również warto dobrze troszczyć się.
Bajkowe tekstury lakierów Golden Rose
Dodane przez: Golden Rose
Treści źródłowe: Golden Rose

Zawsze mamy wielkie pole do działania

Każdy z nas pragnie się prezentować jak najcudowniej, a co się z tym wiąże, dokładamy wielkich starań, żeby tak nasze ciało, jak oraz też nasza cera przedstawiała się nieskazitelnie. Nie mniej trzeba sobie zdawać sprawę z tego, iż jest jeszcze dużo różnych sposobów, które pomogą nam uzyskać perfekcyjny wygląd oraz spowodują, iż wszystko naprawdę będzie się przedstawiało wręcz wspaniale.
Dodane przez: Schwarzkopf

Wspaniałe włosy bez względu na porę roku – jakimi metodami o nie dbać?

Łatwo jest zauważyć, że coraz większe grono osób przykłada uwagę i mnóstwo starań aby jak najlepiej wyglądać. Wobec tego trendu rynek nie pozostaje bierny i elastycznie i dopasowuje się do rosnących nieustannie wymagań klientów. Powstaje coraz więcej nowych galerii handlowych, salonów fryzjerskich, urody oraz salonów SPA. Pomagają one nam efektywnie pielęgnować godny modny styl, stan skóry a także włosów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.