Zęby
Sposób na białe zęby
Dodane przez: Agencja Royal Brand PR
Treści źródłowe: Agencja Royal Brand PR

Idealny zestaw do dbania o zęby

Większość ludzi odpowiednio dba o higienę zębów i dziąseł, a nada; pojawiają się różnego typu dolegliwości, z którymi nie jesteśmy w stanie sami sobie poradzić. Nic nie dają nam wtedy specjalistyczne pasty i jedna wizyta u stomatologa w tego typu przypadku też niewiele da. Jednak to właśnie dentysta będzie w stanie nam polecić między innymi irygatory waterpik, które przez nowatorskie podejściu do problemów związanych ze stanem jamy ustnej są w stanie w krótkim okresie zmniejszyć nasz problem lub całkowicie się go pozbyć.
Czy potrafisz myć zęby?
Dodane przez: Centrum Stomatologii Estetycznej "Galeria Uśmiechu"
Treści źródłowe: Centrum Stomatologii Estetycznej "Galeria Uśmiechu"

Dobre szczoteczki

Dbanie o zęby to aktualnie absolutna podstawa w nowoczesnym świecie, gdzie wygląd staje się niezwykle wręcz istotną kwestią dla osób piastujących wielorakiestanowiska. Nie wystarczy tu jednak wbrew pozorom przeważnie mieć znakomitej pasty albo również troszczyć się o to, aby zwykle szorować zęby.
aparat
Dodane przez: Aine
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Aparat ortodontyczny – fakty i mity

stosowanie aparatu ortodontycznego to nie wyłącznie proste uzębienie, to jednocześnie zdrowie. Wiadomo, że estetyka jest niepomiernie istotna, idealny uśmiech aż miło go pokazać, jednakowoż mało ludzi zdaje sobie sprawę, że to istotnie czynnik zdrowotny ma tutaj niebagatelne znaczenie. Aparat to bowiem niezawodny sposób na higienę zębów, a to skutkuje brakiem próchnicy czy parodontozy. Co dodatkowo warto znać o aparacie ortodontycznym?
dentystka
Dodane przez: AF GlobalStrike
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jaśniutkie, piękne zęby to pragnienie wielu osób

Sporo ludzi marzy o tym, by mieć białe i lśniące zęby, gdyż to daje im większą pewność siebie i odczucie, iż przedstawiają się naprawdę wspaniale oraz atrakcyjnie. Niektórzy posiadają predyspozycje do tego, żeby posiadać takie wspaniałe zęby bez znaczniejszego wysiłku, jednak są także tacy, którzy powinni się nad tym trochę namęczyć oraz którzy powinni regularnie zabiegać o własne zęby, kiedy mają być one dokładnie takie, o jakich wciąż marzyli.
dentysta
Dodane przez: Luis Zafra
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dbajmy o własne zęby

Mówi się, iż ręce są naszą wizytówką, ale prawda jest taka, że ludzie w pierwszej kolejności spoglądają na naszą twarz, a jeżeli akurat coś mówimy, to oczywiście zauważają nasze zęby. Jeśli będą żółte, krzywe oraz popsute, to z pewnością ludzie pomyślą, iż nie potrafimy o siebie zatroszczyć się, a co się z tym łączy, może się okazać, iż nie tylko będziemy mieli problemy z zawiązywaniem kolejnych znajomości, ale też oraz ze znalezieniem wymarzonej posady.
Jak skutecznie pozbyć się próchnicy?
Dodane przez: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Zobacz skuteczne rozwiązania by zapobiegać kamieniowi nazębnemu

O konieczności cyklicznego usuwania kamienia nazębnego mówi się wiele. Dlaczego jest to tak istotna sprawa? Bo kamień nazębny może stać się przyczyną wielu poważnych nieprzyjemności z jamą ustną (np. próchnica). Kamień nazębny, który twardo trzyma się przy brzegu dziąseł, powinien zostać możliwie jak zniszczony.
Kobieta, piękny uśmiech
Dodane przez: BP
Treści źródłowe: BP

Dbajmy o to co na zewnątrz oraz od wewnątrz

Jeżeli pragniemy przez długi czas radować się niesamowitym wyglądem zewnętrznym, lecz jednocześnie pragniemy posiadać pewność, że będziemy długo żyć we niesamowitym zdrowiu, to warto pamiętać, że są odpowiednie kosmetyki, które pomagają nam dbać o siebie tak od zewnątrz, jak oraz od środka. Tylko takie kompleksowe działanie jest w stanie zagwarantować nam spore życie, w wspaniałym zdrowiu.
stomatolog
Dodane przez: 95Berlin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dbajmy o stan swojego uzębienia!

Byłoby doskonale, gdyby no przynajmniej jedna osoba po zaznajomieniu się z tym artykułem wreszcie doszła do tego wniosku, że tak naprawdę w żadnym przypadku nie można bać się łażenia po dentystach. Wiadomo: są milsze czynności, aniżeli akurat wizyta u dentysty, lecz zwracajmy uwagę na jedną kwestię: nareszcie przynajmniej nasze zęby będą dużo bardziej urokliwe.
Na fotelu u dentysty
Dodane przez: Materiały prasowe

Najlepszy sprzęt dentystyczny nowoczesnego stomatologa

W dzisiejszych czasach dbamy o stan zdrowia o wiele bardziej niż w poprzednich dziesięcioleciach. Wynika to po części z pogłębiającej się wiedzy na temat chorób oraz ich źródeł. Dzisiaj wiemy, jakie są przyczyny licznych chorób oraz jakie spustoszenia sieją one w naszych organizmach. Mamy świadomość, że nieprawidłowe funkcjonowanie jednego organu może przyczynić się na złe samopoczucie i chorobę w całym organizmie.
Gabinet dentystyczny
Dodane przez: East Midtown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jaką pastę do zębów używać?

Odwiedziny u stomatologa rzadko zaliczają się do przyjemnych dla zwykłych ludzi, toteż jeśli się da dobrze jej uniknąć. W dzisiejszych czasach duże ilości kłopotów ze zdrowiem, choćby dziąseł czy z kłopotami z próchnicą mogą pomóc ekspresowo i efektywnie rozwiązać wykwalifikowani fachowcy. Lepiej jednak czasami powziąć określone działania zapobiegające poważnym problemom z zębami, które może powodować zarazem mała troska o zęby, jak i nadwyżka fluoru.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.