Góry
Góry Izerskie
Dodane przez: Andrzej Wójtowicz
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Możemy być w pobliżu przyrody

Jeśli mamy dosyć miejskiego gwaru, który towarzyszy nam codziennie, pragniemy się wyciszyć i lepiej zapoznać z otaczającą nas naturą, to bez wątpienia podczas urlopów musimy zatrzymywać się w różnych ośrodkach agroturystycznych, gdzie ten kontakt z naturą będzie rzeczywiście niedaleki. To tutaj będziemy mieli szansę sprawdzić, jak wygląda takie życie w pobliżu zwierząt i przy wykonywaniu różnych zadań, na które nie mamy szans w mieście.
widok na Bieszczady
Dodane przez: Andrzej Wójtowicz
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wakacje z naszą rodziną w górach bieszczadzkich.

Ośrodek uzdrowiskowy położony w Bieszczadach to idealne miejsce, w którym jest możliwość spędzać wakacje z całą rodziną, tym bardziej gdy należący do niej ludzie to wielbiciele gór. Istnieje okazja tam bowiem aktywnie spędzić wolne chwile, oraz i oczekiwać na mnóstwo pozytywnych akcji, których w trakcie sezonu letniego nie zabraknie. Z tego powodu, gdy dana osoba lubi wycieczki piesze w górach w większym stopniu aniżeli leżenie na plaży, to powinien z tego typu sposobności urlopu korzystać.
wyprawy turystyczne
Dodane przez: Scrubhiker (USCdyer)
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Podróże tylko dla żądnych przygód

Niektórzy nie mają z tym problemu. kierują swoje kroki do biura podróży, przeglądają katalog, rozmawiają z pracownikiem takiego punktu obsługi klienta, dowiadują się o all inclusive i inne udogodnienia, a w dalszej kolejności wyjeżdżają do ciepłych krajów. Co innego niespokojne duchy, ci, którym nie odpowiada przygotowana dla nich wycieczka.
plaża Jastarnia
Dodane przez: mariaaantonina
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wszystko dla zdrowia

Niektórzy kochają spędzać wolny urlop nad morzem, inni w górach. Na pewno jest to złączone z stylem odpoczynku jaką lubi dana osoba, czy uwielbia ona leżeć na plaży oraz się opalać, czy może woli wspinać się na górskie szlaki. Na szczęście bez względu na to, którą styl odpoczynku bierzemy, nie musimy się nigdzie przenosić za granice naszego państwa, bo posiadamy niezastąpiony dostęp na równi do morza, jak i do gór.
Góry Izerskie
Dodane przez: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Góry Izerskie są śliczne i dosyć tanie!

Polska to nizinny kraj, lecz z pewnością mieszkańcy południowej części mają okazję z własnych okiem patrzeć na urokliwe góry. Wiadoma sprawa - nawet polskie Tatry wielce wysokie to nie są, ale można powiedzieć, że praktycznie każdy miłośnik łażenia po górach, nawet jeśli preferuje Słowację albo Włochy, jest w stanie docenić nasze góry. Czyli jak zagospodarować urokliwie swoje wakacje w górach? Na pewno trzeba rozpocząć planowanie wyjazdu od odnalezienia miejscowości, która tak jakby będzie naszą bazą wypadową...
Karkonosze, droga na Szrenicę
Dodane przez: Anna Więckowska
Treści źródłowe: Anna Więckowska

Urlop w otoczeniu górskich szczytów to coś rewelacyjnego!

Jeżeli wypoczynek w Polsce, to tylko w górach! Zapewne mieszkańcy Międzyzdrojów, Mikołajek czy urokliwych miejscowości zlokalizowanych na obszarze Borów Tucholskich w zupełności nie zaakceptują takiej opinii, lecz prawda jest taka, że jakby nie patrzeć góry w Polsce są najładniejsze.
namioty, sklep górski
Treści źródłowe: http://www.skalnik.pl/

Interesujący wybór artykułów sklepu ze sprzętem turystycznym

Każdy niekiedy fantazjuje o przygodach. Wspinaczka górska, wędrówki po dziczy i mnóstwo innych rzeczy pociąga prawdziwych podróżników. Nim jednak wyruszy się w podróż warto zatroszczyć się o właściwe zaopatrzenie. Solidny ekwipunek zagwarantuje bezpieczeństwo i wygodę na czas wyprawy. Nowoczesna technologia uczyniła je dzisiaj dużo łatwiejszymi i przez względnie nieduże ceny - bardziej dostępnymi. Zatem dzisiaj każdy ma możliwość stać się poszukiwaczem przygód.
akcesoria dla narciarza
Dodane przez: SkiStar
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób dobrze przygotować się do wycieczki w góry

Buty i akcesoria potrzebne do wyprawy w góry trzeba kupować z rozsądkiem. Najpewniej przed samymi zakupami zawsze uczynić wstępną selekcję choćby obuwia górskiego, jakiego będzie się szukać. Aby perfekcyjnie dokonać wyboru butów górskich najlepiej zapoznać się bliżej z firmami robiącymi wyłącznie buty wysokiej jakości, które jest przeznaczone do tego, aby zdobywać w nim szczyty. Buty do chodzenia po górach potrzeba dobierać ostrożnie, poświęcić odrobinę czasu, aby dobrze poznać ich rozmaite typy. Powierzchowna wiedza o butach do chodzenia po górach może bowiem w wielu wypadkach okazać się niewystarczająca, jeśli danej osobie niezwykle zależy na wysokiej jakości takiego obuwia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.