Siłownia
ćwiczący zawodnik
Dodane przez: Commander, U.S. 7th Fleet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W Polsce stale rośnie popularność aktywności fizycznej

Aktualnie zderzają się dwie rożne tendencje. Z jednej strony alarmująco zwiększa się liczba ludzi bardzo otyłych, co zagraża ich zdrowiu, a w najcięższych przypadkach także życiu. Jednocześnie, panuje swoista moda na aktywność fizyczną - dużo osób stara się ćwiczyć oraz stosownie odżywiać. Oczywiście, drugi trend jest bardzo wskazany, szczególnie aktualnie, kiedy osoby otyłe stają się znaczącym obciążeniem dla służby zdrowia. Jednym z najbardziej lubianych dyscyplin sportowych jest bieganie.
sprzęt do ćwiczeń
Dodane przez: Stefan Krasowski
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Bardzo dużo jest zależne od tego przy pomocy czego ćwiczymy

Znacznie więcej wydajemy sobie sprawę z tego, jak istotny jest sprzęt na którym trenujemy. Dlatego właśnie decydując się na zakup własnych sprzętów do treningów, jak i również na pójście do siłowni, chcemy mieć pewność, iż wykorzystujemy z takich urządzeń, które są najwspanialsze, które proponują nam najwięcej funkcji do wybrania, a co się z tym łączy, które pozwalają nam wszystko dobrać idealnie do siebie.
Urządzenia do siłowni
Dodane przez: J
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakim sposobem nadgonić budowę mięśni?

Zbudowanie masy mięśniowej to wybitnie trudne i zarazem wymagające zadanie. W praktyce bowiem wielokrotnie okazuje się, że nawet regularna i nadzwyczaj dobrze skonstruowana dieta oraz ćwiczenia fizyczne nie przynoszą ma wypatrywanych rezultatów.
Sport, bieganie w parku
Dodane przez: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Dopasujmy najlepszy sprzęt do ćwiczeń pod siebie

Kiedy pragniemy zacząć treningi, ale nie bardzo rozumiemy, jakie urządzenie do treningów będzie dla nas odpowiednie, to z pewnością należy najpierw iść na siłownię. Tam będziemy mieli szansę ćwiczyć na każdym sprzęcie, dzięki temu prościej będzie nam podjąć decyzję, co mamy dla siebie kupić i jakie treningi najmocniej będą wypełniały nasze oczekiwania, jeśli chodzi o kształtowanie naszej figury.
siłownia - ćwiczenia
Dodane przez: brett jordan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak wybrać najlepszą siłownię?

Szeroko rozumiana kulturystyka stała się w ciągu ostatnich kilku lat w Polsce bardzo często poruszanym tematem, co jednak doskonale świadczy o całym naszym społeczeństwie – przecież coś takiego pokazuje, że całe mnóstwo ludzi zaczyna o siebie dbać i marzy o wypracowaniu naprawdę dobrej sylwetki. Jeśli zatem ktoś jest tym akurat zainteresowany i sam chce rozpocząć własną przygodę z siłownią to nade wszystko musi zdawać sobie sprawę z tego, że nie jest to nawet odrobinę proste zadanie. Praktycznie w każdym przypadku trzeba włożyć w to sporo wysiłku i poświęcać swój czas, ponieważ bez czegoś takiego nigdy nie będziemy w stanie uzyskać naprawdę zadowalających efektów.
para podczas joggingu
Dodane przez: Ed Yourdon
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Warto ćwiczyć - nawet w swoim domostwie!

Taka persona, która przez niemalże całe swoje życie nieustannie stroni od aktywności fizycznej pewnie nie będzie żyła za długo. Tzn. trudno wyrokować, lecz praktycznie na 100% pewne jest to, że jeśli nawet życie będzie całkiem długie, to tak czy siak będzie ono tak jakby naznaczone wszelkiego rodzaju choróbskami, ciągłym skarżeniem się na własne zdrowie.
Urządzenia do siłowni
Dodane przez: J
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy tak naprawdę warto w aktualnej rzeczywistości otwierać kolejną siłownię?

Poszukujesz pomysłu na ciekawy interes? Cóż, ciężko w sumie coś znaleźć, ponieważ zasadniczo mamy w naszym kraju od ponad 20 lat wolność gospodarczą, więc wszystkie nisze zostały pozajmowane. Nie twierdzę, że całkowicie nie mamy większych szans na powodzenie, lecz jest ciężej. Choć oczywiście zwłaszcza w branży nowoczesnych technologii spokojnie coś sobie znajdziemy. Jednakże chciałbym napisać w tym artykule o takich biznesach, które są w sumie bardziej tradycyjne. Strzałem w dziesiątkę jest chociażby założenie siłowni - jednakże nie powinna to być zwykła siłownia, jakich wiele w naszym kraju.
Bieżnia do biegania, sprzęt sportowy
Dodane przez: Sport-shop.pl
Treści źródłowe: Sport-shop.pl

Bieżnia w każdym domu

Ciężko obecnie zignorować wielorakie wołania lekarzy bądź specjalistów o zadbanie o własną . Dla wielu jednak zupełne zerwanie ze własnymi przyzwyczajeniami życiowymi nie okazuje się wcale przyjemne. Porzucenie albo chociaż pewna zmiana trybu życia przychodzi z olbrzymim trudem. Jak można go pokonać i pokochać sport, taki jaki choćby łyżworolki, z jakiego powodu należy się zmierzyć ze swoją słabością?
rower stacjonarny
Treści źródłowe: http://www.sport-shop.pl/

Aranżujemy domową siłownię

Jeśli wytrwale chadzasz na siłownie, bez wątpienia wiesz, jak bardzo jest to kosztowny sport. Karnet czasowy jest sporym wydatkiem. Oprócz tego czasem wygoda trenowania jest mała – brakuje urządzeń, na sali przebywa zbyt wielu ludzi. Dlatego godnym polecenia pomysłem może stać się uzbieranie większej kwoty pieniędzy i zbudowanie domowej siłowni. Zapraszamy do czytania naszego poradnika.
Dodane przez: iStock.com

W którym sklepie ze sprzętem sportowym warto kupować?

Nowoczesny styl życia bardzo niekorzystnie oddziałuje na nasze zdrowie. Naszym ogromnym kłopotem jest na pewno pracoholizm. Czasem również jesteśmy zmuszeni wziąć jeszcze jeden etat, ponieważ nasze zarobki nie wystarczają nam na godziwe funkcjonowanie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.