Jesień
Fototerapia dla noworodka
Dodane przez: Jim Champion
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie są możliwości fototerapii w obecnym lecznictwie

Niezwykle cenionym teraz rozwiązaniem dla osób, jakie zapadły na depresję albo czują, że mogłaby ona ich dotknąć jest pewna określona forma terapii, to znaczy fototerapia. Ten sposób leczenia przynosi bardzo pozytywne, a co najistotniejsze, niezwykle efektywne rezultaty przy próbie zwalczaniu różnorakich schorzeń. Światłolecznictwo znane jest ludziom nie od dziś, jednak specjaliści w tej dziedzinie nieustannie szukają skutecznych metod leczenia i sięgają po stare możliwości.
Lakiery do paznokci, manicure
Dodane przez: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Jak modnie stylizować paznokcie na jesień?

Lato pomału odchodzi. Sierpniowe noce robią się o wiele chłodniejsze. W ciągu dnia temperatura też zjeżdża co raz niżej. Oczywiście, bez wątpienia jeszcze zagoszczą u nas ciepłe dni, ale będą to już tylko ostatnie wybryki lata, które powoli będzie ustępowało pola złotej polskiej jesieni. A bywa to bajeczna pora roku. Zwłaszcza wrzesień i październik potrafią zaskoczyć. Słoneczko jeszcze wtedy porządnie grzeje, a natura przebiera się w królewskie kolory: złoto i purpurę. Na drzewach lśnią w słońcu soczyste jabłka i śliwki.
Dodane przez: Golden Rose

Super pomysły na malowanie paznokci w sezonie jesiennym

Lato powoli się kończy. Sierpniowe noce stają się dużo chłodniejsze. W przeciągu dnia temperatura także zjeżdża co raz niżej. Oczywiście, z pewnością jeszcze zaskoczą nas upalne dni, ale będą to już jedynie pożegnalne wybryki lata, które pomału zaczyna ustępować miejsca złotej polskiej jesieni. A jest to niezwykła pora roku. Zwłaszcza wrzesień i październik potrafią zaskoczyć. Słoneczko jeszcze wtedy mocno grzeje, a przyroda ubiera się w królewskie barwy: złoto i purpurę. W sadach lśnią w słońcu dorodne jabłka i śliwki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.