Ruch
kurtki
Dodane przez: Big Star
Treści źródłowe: Big Star

Niezbędne fragmenty pełnej odzieży sportowej - kurtki sportowe męskie, ochraniacze głowy

W obecnych czasach trend na czynne uprawianie sportu jest niezmiernie duża i coraz więcej ludzi wyszukuje atrakcyjnej dla siebie dyscypliny, w jakiej będzie się rozwijać. Jest to istotne, ponieważ ruch i aktywność sportowa ma niesłychanie duży wpływ na zdrowie człowieka i służy dłuższemu życiu. Każda osoba, która cyklicznie uprawia sport może bez wahania orzec, że czuje się znacznie lepiej.
Zabawa na trampolinie
Dodane przez: David Mulder
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

7 spraw, o których musisz wiedzieć, kupując trampolinę

W dzisiejszych czasach należy zapewnić sobie a, także swym dzieciom nieco zabaw na świeżym powietrzu, powiązanej z ruchem. Ponieważ mimo to nieskomplikowane gry sportowe mogą się dynamicznie znudzić, należy zainwestować z coś, co urozmaici zabawę.
maraton
Dodane przez: Peter Mooney
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wpraw się w ruch na wiosnę

Sezon wiosna – lato 2014 można uznać za rozpoczęty, mimo iż kalendarzowa wiosna jeszcze do nas nie zawitała. Pojawiły się pierwsze promienie słońca, świeży podmuch powietrza wywołuje uśmiech na twarzach, natomiast my - pełni energii - mamy chęci do działań oraz ruchu na świeżym powietrzu. Dobrze, gdy już teraz pomyślimy o zbliżającym się lecie i zadbamy o ciało i kondycję.
Panowie mogą wybrać się na okoliczny stadion by dać upust swym emocjom. Futbol bezustannie cieszy się w Polsce powodzeniem i nawet „średnie” wyniki naszej reprezentacji nie zniechęcają fanów piłki. Z racji tego, że na murawie nie będzie nam dane zobaczyć nigdy identycznych, powtarzających się akcji – każde wyjście drużyny na murawę to dla nas wielka niewiadoma i rodzaj swoistego spektaklu.
Odzież sportowa
Dodane przez: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Sport jest bardzo ważny dla zdrowia

Kiedy nie pragniemy mieć trudów ze stawami, z sztywnym kręgosłupem oraz chcemy mieć gwarancję, że wciąż będziemy posiadali świetną kondycję, to na pewno trzeba zadbać o to, byśmy jak najwięcej przebywali w ruchu oraz aby nasze mięśnie nie były nigdy zastane.

Jaki typ aktywności lubimy najbardziej w okresie wiosennym i letnim?

Okres letni wielu osobom kojarzy się z błogim spędzaniem wakacji nad morzem czy po prostu z długim snem i leniuchowaniem. Dla niektórych osób jest to rzeczywiście wyjście najbardziej korzystne, zwłaszcza jeśli na co dzień wykonują ciężką pracę o charakterze fizycznym.
rowerzysta na wyścigu
Dodane przez: Chris Hunkeler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co sprawia, że sport jest tak popularny

Jesteśmy wszyscy świadkami, jak pomału zmienia się podejście naszych rodaków do sportu. Gdy pójdziemy pod wieczór do pobliskiego parku, zaskoczy nas liczba osób, które biegają, trenują na rowerze lub uprawiają nordic walking. Daliśmy się wciągnąć w modę na zdrowy tryb życia. I świetnie.

Parę słów o zdrowym stylu życia

Nadchodzi wiosna, a wraz z nią cieplejsze dni, kiedy to będziemy odsłaniać więcej ciała. Kiedy nareszcie zrzucimy z siebie przepastne swetry i grube spodnie, może się zdarzyć, że przybrało nam tu i ówdzie. Co robić? Wiosna za rogiem, a tutaj taka słoninka? Zamiast popadać w histerię, trzeba podejść do kłopotu odpowiednio.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.