SPA
Zabieg kosmetyczny
Dodane przez: www.homejobsbymom.com
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wypoczynek w kompleksie SPA

Każdy z nas zasługuje na chwile zapomnienia, szczególnie jeśli na codziennie żyjemy w stresie i w biegu. Lepiej zatroszczyć się o dobrą formę i od czasu do czasu skorzystać z bogatej oferty hoteli SPA. Zdrowy tryb życia to szczególnie dużo ruchu.
Dodane przez: Marcus Vegas

Leczenie światłem oraz jej plusy

Ostatnimi czasy nadzwyczaj popularne stały się zabiegi fototerapii. Fototerapia jest naświetlaniem za pomocą właściwego typu światła, które ma właściwości lecznicze i dużo większą moc niż normalne lampy. Pomaga w leczeniu depresji wywołanej niedostatkiem słońca wcześnie rano, szczególnie podczas zimy. Niedobór światła może doprowadzać m.in. do zaburzeń cyklu snu, wahania nastroju, kłopotów z koncentracją a także zakłóceń w rytmie wydzielania hormonów.
masażysta
Dodane przez: Piotr Drabik
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Skuteczna pomoc dla każdego

Dziś podobnie jak kiedyś, najważniejszą wartością dla człowieka jest zdrowie. Jednak współcześnie o wiele łatwiej nam o nie zadbać. Mamy powszechny dostęp do lekarzy różnych specjalności, rozbudowuje się też branża usług typu wellness. Wiele osób jednak wciąż lekceważy własny stan zdrowia. Współczesny człowiek jest zabiegany, nieustannie zaabsorbowany swoją karierą. Dopiero, gdy zaczynamy odczuwać ból i zmęczenie, szukamy szybkiego rozwiązania. A przecież najistotniejszym jest, żeby znaleźć przyczyny naszego złego stanu zdrowia i zawczasu zapobiegać stanom, gdy czujemy się źle.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.