Mięśnie
trening nordic walking
Dodane przez: Nujotajiem.lv Palki.lv
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakim sposobem ćwiczyć u siebie w mieszkaniu i się tym tak szybko nie znudzić?

Każdy doskonale wiemy, że sport to zdrowie. Dlatego prawie każdy stara się wybrać jakąś formę aktywności fizycznej, która będzie mu odpowiadała. Na szczęście opcji jest bardzo dużo, dlatego wszyscy poszukujący na sto procent znajdą jakiś aktywne zajęcie dla siebie. Nie trzeba zacząć od chodzić na siłownię, czy biegania po dziesięć kilometrów, na początek powinniśmy zacząć od czegoś łatwego, co nie zrazi nas aktywności fizycznej. Dobrym rozwiązaniem są kijki nordic walking. Kiedy wychodzimy na dwór możemy ubrać się wygodnie i zabrać ze sobą kijki. Poza tym inwestycja w kijki stanie się świetną motywacją do bardziej regularnych spacerów.
masaż
Treści źródłowe: flickr.com

Marzysz o tym aby się rozluźnić? Spróbuj fachowy masaż

Pomyśl o sobie, odpocznijnaniedługo, żeby się wyluzować! Wykonaj kilka ćwiczeń, ale nie przesadzaj, bo możesz złapać kontuzję lub nabawić się przykrych zakwasów. No właśnie… Jak się do tego zabrać? Jak poczuć się lepiej, nie mieć zakwasów, nieprzemęczyć się zanadto, ale być w odprężonym i gotowym do nowych, życiowych wyzwań. Odpowiedzią jest wysokiej klasy masaż.
Urządzenia do siłowni
Dodane przez: J
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakim sposobem nadgonić budowę mięśni?

Zbudowanie masy mięśniowej to wybitnie trudne i zarazem wymagające zadanie. W praktyce bowiem wielokrotnie okazuje się, że nawet regularna i nadzwyczaj dobrze skonstruowana dieta oraz ćwiczenia fizyczne nie przynoszą ma wypatrywanych rezultatów.
Odzież sportowa
Dodane przez: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Sport jest bardzo ważny dla zdrowia

Kiedy nie pragniemy mieć trudów ze stawami, z sztywnym kręgosłupem oraz chcemy mieć gwarancję, że wciąż będziemy posiadali świetną kondycję, to na pewno trzeba zadbać o to, byśmy jak najwięcej przebywali w ruchu oraz aby nasze mięśnie nie były nigdy zastane.
Sport, bieganie w parku
Dodane przez: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Dopasujmy najlepszy sprzęt do ćwiczeń pod siebie

Kiedy pragniemy zacząć treningi, ale nie bardzo rozumiemy, jakie urządzenie do treningów będzie dla nas odpowiednie, to z pewnością należy najpierw iść na siłownię. Tam będziemy mieli szansę ćwiczyć na każdym sprzęcie, dzięki temu prościej będzie nam podjąć decyzję, co mamy dla siebie kupić i jakie treningi najmocniej będą wypełniały nasze oczekiwania, jeśli chodzi o kształtowanie naszej figury.
Masaż
Dodane przez: Prezentokracja.pl
Treści źródłowe: Prezentokracja.pl

Musimy też odpoczywać

Im więcej godzin jesteśmy w jednej pozie, szczególnie jeśli jest to pozycja siedząca, tym bez wątpienia bardziej wyczuwa to nasze ciało. Mięśnie są spięte, kręgosłup jest skostniały, a co się z tym łączy drętwieją nam też nogi i ręce. Jednak na szczęście jest parę możliwości na to, abyśmy mogli sobie poradzić z tą niewygodą. Mamy szansę uczęszczać na pływalnię, lub sami ćwiczyć w domu odpowiednie ćwiczenia rozciągające, lecz też chociaż czasem możemy się zapisać na masaż.
rower stacjonarny
Treści źródłowe: http://www.sport-shop.pl/

Aranżujemy domową siłownię

Jeśli wytrwale chadzasz na siłownie, bez wątpienia wiesz, jak bardzo jest to kosztowny sport. Karnet czasowy jest sporym wydatkiem. Oprócz tego czasem wygoda trenowania jest mała – brakuje urządzeń, na sali przebywa zbyt wielu ludzi. Dlatego godnym polecenia pomysłem może stać się uzbieranie większej kwoty pieniędzy i zbudowanie domowej siłowni. Zapraszamy do czytania naszego poradnika.
rowerzysta na wyścigu
Dodane przez: Chris Hunkeler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co sprawia, że sport jest tak popularny

Jesteśmy wszyscy świadkami, jak pomału zmienia się podejście naszych rodaków do sportu. Gdy pójdziemy pod wieczór do pobliskiego parku, zaskoczy nas liczba osób, które biegają, trenują na rowerze lub uprawiają nordic walking. Daliśmy się wciągnąć w modę na zdrowy tryb życia. I świetnie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.