Libido
suplement diety
Dodane przez: DES Daughter
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób zwiększyć własne libido?

Niskie libido nie jest wielkim kłopotem - jeśli pojawia się raz na jakiś czas. Jednak jeżeli ktoś nieustannie narzeka na brak libido, musi rozpocząć tak jakby walkę z tym zjawiskiem. A więc zainteresowani zwiększeniem własnego libido - lub libido faceta/kobiety, powinni zaznajomić się z radami umieszczonymi przez człowieka, który miał bardzo duże problemy z libido, praktycznie zawalił się jego wieloletni związek, lecz na szczęście dał sobie radę. Przecież libido tak czy siak nie jest nieuleczalną chorobą, to pewne.
mężczyzna
Dodane przez: Butz.2013
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy pokarm ma obszerny wpływ na nasz organizm?

Nie da się ukryć, że w naszym życiu niezmiernie ważną kwestia bezsprzecznie jest dieta. Jest to swego rodzaju paliwo, które w wielu przypadkach dodaje nam sił do działania. W praktyce niemniej tymczasem raz za razem nasz pożywienie jest niedobrze zbilansowane. Większość z nas bowiem nie kieruje się zasadami racjonalnego odżywiania, co bez wątpienia niesłychanie negatywnie odbija się na naszym zdrowiu.
kobieta leżąca w szpilkach
Dodane przez: Alan Rampton
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakim sposobem ulepszyć libido?

Sprawność seksualna to element, który spędza sen z powiek wielu ludziom. Kłopoty z tą sferą spotykają wiele osób, zwłaszcza po przekroczeniu określonego wieku. W większości przypadków występuje to po czterdziestce, choć bywa także wcześniej. Stopień libido uzależniony jest od dużej liczby rozmaitych warunków. Aspekt ten prezentuje się również całkowicie inaczej u kobiet i u mężczyzn. Przykładowo poziom pociągu seksualnego u kobiet bardzo często zmienia się w zależności od momentu cyklu menstruacyjnego, w jakim się ona znajduje. W ramach cyklu zmienia się bowiem poziom hormonów, odpowiedzialnych również za poziom libido.
lekarz
Dodane przez: Life Mental Health
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Problemy dzisiejszych kochanków

Więzi pomiędzy dwojgiem kochających się ludzi są najczęściej bardzo złożone i niezwykle trudno wyciągać jakieś wnioski. Ale jednej sprawy możemy być pewni- dla większości par seks jest niezwykle istotnym czynnikiem, spajającym związek. Najczęściej temperatura w sypialni jest papierkiem lakmusowym kondycji całego związku. Nie trzeba nikogo przekonywać, że ludzie, którzy kochają się wzajemnie i mają dla siebie wiele zrozumienia, dużo częściej uprawiają miłość.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.